2737
2739
عنوان

#سااااحلم# بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 51 پست
ت اگ بفکر ابروت بودی از اول وارد ابن لجن نمیشدی  انگم میاد هم کلامت بشم دیگ چیزی ور ور کنی جواب ...

وای چرا دهنت چفت و بست نداره؟!!!چرا انقدر بد دهنی؟!!!

اخه تو کی هستی که بگی من خوبم یا بد؟!!این که تنها ویژگی خدایا نه بنده خدا!!!!!

قاضی عالم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از کجا میدونی زنشو دوس نداره و از کجا میدونی دوست داره حتمن رابطه داری که میدونی

چه رابطه ای خانم خجالت داره به خدا از هیچی خبر ندارید حرف میزنید...اخه شما مگه تو زندگی من هستید؟!!!!!

تو وقتی ممیدونی متاهله چرا دوسش داری برای این که سرزنش نشی میگی رابطه ندارم

دوسش ندارم به خاطر کمکای بی حد و اندازش به خودم و خانوادم وابستگی پیدا کردم،،که از نظرم همون اشتباه بود،اومدم تاپیک زدم،،که چطور این وابستگیمو تموم کنم؟!!!!!این خانم به من حمله کرده!!!!من حتی هیچ وقت درمورد چیزی جز،کار و و وضعیت سلامتی چیزی بهش نگفتم....از شما بعید با یه دختر ۲۱ساله هم فکر شدی و وقتی از هیچی زندگی من خبر نداری،حکم صادر میکنی!!!!

2728
اسی ب شما اصلا ربطی نداره ک بخوای تاپیک بزنی  .زندگی شخصیشه حالا درست یا نادرست..... ریپلای نک ...

خانم،،،ایشون کمر بسته به بی آبرو کردن من از هیچی زندگی من خبر نداره،از کارام ،از حرفام،هر چی از دهنش درمیاد میگه!!!بعد میگه برو گمشو یعنی حتی از خودت هم دفاع نکن!!!

مگه ایشون خدان؟!قاضی عالمن؟!که میخوان حکم صادر کنن،سنگسار کنن و بکشن!!!!؟؟؟

۲۱سالشه،تا الان باید خیلی درک و فهم داشت ،نداره براش متاسفم...فقط هم ادعای پاکی خدا پیغمبر میکنه درحالیکه حتی یه حدیث از اونا نمیدونه که گفتن قضاوت کننده واقعی خداست،،هر کیابروی مسلمونی رو ببره،مومن نیست،،یا میگه سنگسارت میکنم!!!به چه حقی؟!مگه کی هست؟!حکایت سنگسار زنی پیش حضرت عیسی رو شنیدین؟!

اگر پشت سرت حرف زده بود که اسمتوصدا نمیزد

در نبودم تاپیک زده و هر چی از دهنش در اومده گفته و با توهمات و فکرای خودش،،برام داستان مینویسه که بی ابروم کنه،،،،بعد فحاشی هاش هم میگه برو گمشو

این کی هست که این حرفا رو به من میزنه و من حق دفاع از آبروی خودمو ندارم؟!!اصلا کی هست که آبروی منو ببره...هر کی بخواد آبروی مسلمونی رو ببره،مومن نیست،،با اینکه ادعای پاکی و خدا پیغمبری میکنه،یه حدیث از اونا نمیدونه و ماشالله جای خدا رو هم تو قضاوت گرفته