2726
عنوان

#سااااحلم# بیا

321 بازدید | 51 پست

خانم خیلی بی تربیتی واقعا اول که میگی اومدی تو زندگی یه مرد متاهل میخای چی بهت بگیمممم میگیم ولش کن میگی نمیتونم میگیم پس خونه خراب کنی میگی نهههه تهمت نززززن نههه قضاوت نکن خدایی چه فازی داری؟! این کارت که خودت داری میگی وابسته هم شدین طرفم زنو بچه داره الان ما بهت تهمت زدیم تاپیکتو قفل کردی  هر چی از دهنت در اومد گفتی و قفل کردی اولا من نگفتم ادن پاکی ام لااقل هر پخی باشم خیانتکار نیستم..وارد رابطه بقیم نمیشم.برای خودم برای هم جنسام ارزش قاعلم..متاسفم برات همین....

🥰🤱🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختره مجرده با یه پسره متاهل زنو بچه دار تو رابطس یسره چت میکنه درگیرع دلش میخاد بگیم کارت درستع خدا ...

میدونم کارش بی نهایت اشتباست ولی یادت باشه زمین گرده

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2728
میدونم کارش بی نهایت اشتباهت ولی یادت باشه زمین گرده

چیه زمین گرده؟!ادم عقل داره قدرت انتخاب داره خدایی این همه پسر ریخته اخه با مرد متاهللللللل زنو بچه دار 

🥰🤱🏻

نمیگم حق با اونه 

کارش اشتباهه درست

ولی خب آدما خطا میکنن

امیدوارم خدا خودش به مسیر راست کجش کنه😬

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
چیه زمین گرده؟!ادم عقل داره قدرت انتخاب داره خدایی این همه پسر ریخته اخه با مرد متاهللللللل زنو بچه ...

زمین به شدت گرده✌

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
نمیگم حق با اونه  کارش اشتباهه درست ولی خب آدما خطا میکنن امیدوارم خدا خودش به مسیر راست کجش ...

اره خب مام میگیم خطااا کردی قبووول کن میگه نهههه نمیفهمین ما فقط چت میکنیم شبو روز و همو دوست داریم رابطه جنسی ک نداریم مگه خیانت فقط جنسیه نمیدونم این ادم واقعا عقل نداره یا خودشو زده به اون راه ک عذاب وجدان نگیره

🥰🤱🏻
والا من شوهر دارم گوه بخورم این کارارو کنم ..من برای خودم هم جنسام احترام قاعلم..

واقعا گفتنش راحته

خجالت بکش که آبروی منو میخوای هر جور شده ببری...

واقعا تاسف انگیزی...

متنفرم از بنده هایی مثل تو

کاش به جای بنده خدا از خود خدا کمک میخواستم...

نفرینت نمیکنم که به مشکلات من دچار شی بعد بفهمی قضاوت و انگ زدن به مردم یعنی چی....تاوان بی آبرو کردن بقیه رو بدجور پس میدی 

2706