2733
2734
عنوان

امروز بعد دوسال دیدمش اونم منو دید 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله ختم به خیر بشه البته شما خیلی کار بدی کردی 

ایشالا اگه بتونم از خواهرش جویای احوالش میشم چون الان یادم افتاد آیدی اینستای خواهرشو میدونم از اون بپرسم بهتره...خانواده خوب و بااخلاقی داشت..مطمینم خواهرش خوب و درست برخورد میکنه

میدونم کارم خیلی بد بود ولی تو شرایط بدی بودم خیلییییی بد...بهم گفتن مامانت معلوم نیست زنده بمونه...سه هفته تمام بیمارستان بودم...من به خاطر مادرم درسم رو ول کردم چون ارشد از یه شهر دیگه قبول شده بودم نرفتم...از همه چیزم گذشتم...از اون آقاپسر هم گذشتم...اما بد تصمیم گرفتم. میدونم ولی ناخواسته بود نمیخواستم ناراحتش کنم...بچگونه رفتار کردم فکر میکردم اونطوری بیخیال میشه میره دنبال زندگیش ...نمیدونم چرا طرز فکرم اونطوری بود

2728
ایشالا اگه بتونم از خواهرش جویای احوالش میشم چون الان یادم افتاد آیدی اینستای خواهرشو میدونم از اون ...

گرفتاری و مشکل برای همه پیش میاد مهم اینه که آدم تو مشکلات با مشکلاتت با محدویت چه رفتارهایی میکنه 

گرفتاری و مشکل برای همه پیش میاد مهم اینه که آدم تو مشکلات با مشکلاتت با محدویت چه رفتارهایی م ...

بله درست میگید موافقم...بهرحال اون موقع طرز فکرم و رفتارم اونجوری بود و خودم نمی فهمیدم دارم غلط رفتار میکنم...الان متوجه اشتباهام شدم که دیگه دیره😢😢

با اجازه استارتر ببخشید....  بچه  ها چجوری میشه تایپیکم رو بروز کنم؟؟؟؟ ممنون اگه بگید... ...

قسمت خاصی نداره...اگه کامنت جدید تو تاپیکت نوشته بشه به روزرسانی میشه و تو قسمت تاپیکهای به روز شده قرار میگیره

قسمت خاصی نداره...اگه کامنت جدید تو تاپیکت نوشته بشه به روزرسانی میشه و تو قسمت تاپیکهای به روز شده ...

پس چجوری تایپک بعضی ها همش اول هس... 

و اصلا نمیره صفحه بعدی.... 

هر چی تایپیک میاد پشتش دوباره بروزش میکنن میاد اول 

نمیخوام بره قسمت تایپک های بروز شده 

میخوام بیاد روی صفحه

2740
بله درست میگید موافقم...بهرحال اون موقع طرز فکرم و رفتارم اونجوری بود و خودم نمی فهمیدم دارم غلط رفت ...

واقعا کارتون خیلی اشتباه و بد بود ولی خوشحالم که به اشتباهتون پی بردین بالاخره انسان جایز الخطاست هر کس اشتباهی میکنه تو زندگیش خودتو ناراحت نکن کاریه که شده فقط به واسطه خواهرش جویای حالش شو اگه دیدی که حالش خوبه و به زندگیش ادامه میده و کار تو خیلی تاثیر نداشته اون وقت خدارو شکر کن و ولش کن و به زندگی خودت برس خودتم زیاد ناراحت نکن دیگه کاریه که شده 

پس چجوری تایپک بعضی ها همش اول هس...  و اصلا نمیره صفحه بعدی....  هر چی تایپیک میاد پشتش ...

بعضیا هم پربازدید میشن یعنی تاپیکشون تا صفحات بالاتر از 10 هم میره...برا همین همیشه رو صفحه تا دو روز فکر کنم هستن

واقعا کارتون خیلی اشتباه و بد بود ولی خوشحالم که به اشتباهتون پی بردین بالاخره انسان جایز الخطاست هر ...

ممنونم خیلی متشکرم از نظراتتون...امیدوارم که خواهرش بگه حالش خیلی هم خوب و اوکی هست و دوست دارم بشنوم ازدواج کرده...مرسی واقعا خیلی لطف کردید...من متوجه اشتباهم هستم واقعا ...اما دیگه زمان جبران گذشته...امیدوارم فقط خوشبخت و شاد باشه تو همه زندگیش..

ممنونم خیلی متشکرم از نظراتتون...امیدوارم که خواهرش بگه حالش خیلی هم خوب و اوکی هست و دوست دارم بشنو ...

خواهش میکنم قابلتو اصلا نداره ان شاءالله خوشبخت بشی سعی میکنم تو همه تاپیک هات باشم و نظر بدم خدا حفظت کنه ان شاءالله مشکلت هم حل میشه بالاخره دیگه تو شوهر کردی و اون حرفا هم تموم شده و نمیخوای که زخم کهنه دوباره باز بشه آرزو میکنم خوشبخت بشی