2737
2739
عنوان

حس ششمی بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 23 پست
اومم به عشقم میرسم اینده خوبی دارم اگ اره خانوادم مخالفتی نمیکنن چندوقت طول میکشه؟💛

اره به عشقت میرسی و خانوادتم مخالفت میکنن ولی بعد گذشت 2 یا سه ماه راضی میشن مخالفتشون درمورد خودته که فکر میکنن زوود تصمیم گرفتی

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
اره به عشقت میرسی و خانوادتم مخالفت میکنن ولی بعد گذشت 2 یا سه ماه راضی میشن مخالفتشون درمورد خودته ...

مرسی برات پنج تا صلوات فرستادم💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره به عشقت میرسی و خانوادتم مخالفت میکنن ولی بعد گذشت 2 یا سه ماه راضی میشن مخالفتشون درمورد خودته ...

عزیزم جواب منم میدی لطفا

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
خصوصیات منم میگی عزیزم 

شما قدت به نظرم بین 162 تا 169 هست صورتت تقریبا کشیدس وزنت هم مناسب رو ب پایین رنگ پوستتم سبزس نمیدونم اینارو حدس زدم

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2731
شما قدت به نظرم بین 162 تا 169 هست صورتت تقریبا کشیدس وزنت هم مناسب رو ب پایین رنگ پوستتم سبزس نمیدو ...

درسته عزیزم ولی سفیدم 

میشه سوالمم جواب بدی❤

اون پسری که دوسش دارم،دوسم داره ؟ کی ابراز علاقه میکنه؟

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
شما قدت به نظرم بین 162 تا 169 هست صورتت تقریبا کشیدس وزنت هم مناسب رو ب پایین رنگ پوستتم سبزس نمیدو ...

میشه بگی امسال ازدواج میکنم شغلش ازاده یا کارمند؟ 

اون نقطه از زندگیم هستم که نمیدونم کجام چند چندم به همین راحتی ولی سخت
2738