2703
2553
عنوان

حس ششمی بیاد لطفا

102 بازدید | 23 پست

بگو کار من اوکی میشه

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

ب نظرم بین ماه.دی نا اسفند

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حست چقد درسته عزیزم

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
2720
حست چقد درسته عزیزم

منظورم اینه تا الان چقد حسات درست بوده؟

اگ درستع خصوصیات ظاهری یا اخلاقیمو بگو 💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
حست چقد درسته عزیزم

والا فعلا ک بیشتر حدسایی ک میزنم درست بودن

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2714
والا فعلا ک بیشتر حدسایی ک میزنم درست بودن

مرسی گلم

اگ درستع خصوصیات ظاهری یا اخلاقیمو بگو 💛

به نظرم از اون ادمایی هستی که زود ناراحت میشی وزودم فراموش میکنی کینه ای نیستی ظاهریم قد متوسط داری صورتت تقریبا گرده پوست گندمی موهای قهوه ای

به نظرم از اون ادمایی هستی که زود ناراحت میشی وزودم فراموش میکنی کینه ای نیستی ظاهریم قد متوسط داری ...

خصوصیات منم میگی عزیزم 

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
حس شما درمورد باردار شدن من چیه کی باردار میشم

فک میکتم سال 1400  ماه شهریور

به نظرم از اون ادمایی هستی که زود ناراحت میشی وزودم فراموش میکنی کینه ای نیستی ظاهریم قد متوسط داری ...

اومم

به عشقم میرسم اینده خوبی دارم

اگ اره خانوادم مخالفتی نمیکنن چندوقت طول میکشه؟💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706