2733
2734
ب نظر من عزیزم مشکلتون و ریشه یابی کن جفتتون برین پیش ی مشاور خوب حتی اگر اون نمیاد خودت یرو

عزیزم باهم رفتیم بهترنشدهیچ بدترم شدخودمم رفتم همه کارکردم که بهترشه انگارنه انگارازاولشم انگاردلش بامن نبود

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باهم رفتیم بهترنشدهیچ بدترم شدخودمم رفتم همه کارکردم که بهترشه انگارنه انگارازاولشم انگاردلش ب ...

پس بزار بره گم بشه از طرز صحبت کردنت مشخص خانم با کمالاتی هستی از آینده نترس خداوند برای قلب مهربونت بهترین سرنوشت و رقم زده

2731
پس بزار بره گم بشه از طرز صحبت کردنت مشخص خانم با کمالاتی هستی از آینده نترس خداوند برای قلب مهربونت ...

مرسی خانمی لطف داری ولی اون اقابراش مهم نبودکه دارم ازش جدامیشم حتی باخانوادش لباس شخصیمم برداشتن بردن توکل برخدامنم واگذارشون کردم...

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)