2737
2734
اوکی گلم😆😆😆😆😆

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هدفش سواستفاده هس؟؟ از من بدش میا؟؟ بهم هوس داره؟؟

آره بنطرم همینه عزیزم 🥺🥺

ببخشید ولی حسم خوب نبود. حس میکردم فقط میخواد بهش وابسته بشی بعد ولت کنه الانم که بعد عقدش مدام پیگیرته بنطرم مشکل روانی داره. بیچاره زنش. 

ببخشید رک گفتم ولی بنطرم یه کاری کن که نبینیش دیگه. درارتباط هم نباشین. یه کاری کن نتونه اینستا تو ببینه. من اینستا ندارم بلد نیستم

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2731

میخاسته باهات باشه احتمالا یا از کرم ریختن خوشش میومده بعد هم ک عقد کرده سعی کرده درست رفتار کنه 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
میخاسته باهات باشه احتمالا یا از کرم ریختن خوشش میومده بعد هم ک عقد کرده سعی کرده درست رفتار کنه&nbs ...

از من بدش میا؟؟

یا چون فهمیده بهش کراش دارم..بازیم داده؟؟

یا اسکولم کرد؟

دختر مغرور عاشق😉💝
از من بدش میا؟؟ یا چون فهمیده بهش کراش دارم..بازیم داده؟؟ یا اسکولم کرد؟

ببین اگ فقط هی نوبتی پست میزارین احتمالا از بازی خوشش میاد...بنظرم اگ کار خاصی نمیکنه حرکتی نمیزنه بیخیال شو ی مدت..

احتمالا داره ناز میکنه...ولی اگ عقد کرده بیخیال باش یکم جدی رفتار کن باهاش 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2738

عزیزم ببخشید که اینقدر راحت می گم

هیچ هدفی نداره 

فقط کرم داره 

اگه کوچکترین کششی داشت  قبل از نامزدی یه عکس العملی نشون میداد 

شما هنوز مجردی نمی دونی آقایون گاهی اوقات از مغزشون فرمان نمی گیرن

یک اقای 34 ساله با این حرکات 

قطعا ادم سالمی نیست 

کاش شما خودتو از اول سبک نمی کردی که ملعبه ی دست اون بشی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮