2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اینجا بگید تا کمکتون کنیم

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
اخه میترسم شناخته بشم

پس هیچی دیگه ببخشید

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2738
قول بده کمکم کنی

باشه ولی یکم نتم ضعیفه.نمیدونم شاید سایت خراب سایت رفرش نمیشه

پس هیچی دیگه ببخشید

من ۲۰ سالمه ..ی اقا ۳۴ ساله استادم بود ..من قبلا اصلل ب ظاهرم نمیرسیدم حتی نگامم نمیکرد ..ولی از وقتی ارایش کردم و خوشکل شدم خیلی بهم زل میزد و میخندید...رفتارش باهام عوض شد

دختر مغرور عاشق😉💝
باشه ولی یکم نتم ضعیفه.نمیدونم شاید سایت خراب سایت رفرش نمیشه

مثلا هر وقت خودمو مرتب میکردم ی لحطه عقب نگاش میکردم ..با خودش ابرو بالا میداد و میخندید ‌‌‌..یا ی بار از در کلاس بیرون رفتم و ی لحطه عقبو نگاه کردم دیدم سرشو از در بیرون اورده و با خنده داره از پشت منو دید میزنع ...هر چ هم نگاش میکردم از رو نمیرف

دختر مغرور عاشق😉💝
من ۲۰ سالمه ..ی اقا ۳۴ ساله استادم بود ..من قبلا اصلل ب ظاهرم نمیرسیدم حتی نگامم نمیکرد ..ولی از وقت ...

خب بقیش؟ ولی زیبایی بعد حداکثر 6 ماه عادی میشه پس نظر خاصی نسبت به اون اقا ندارم خودتون قضاوت کنید

2706