2737
2739
عنوان

علاقه یک طرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 29 پست
برو دنبال زندگیت خواهر بخاطر 1 عوضی جوونی تو اعصابت شخصیتت به باد نده

الان مثل دیوونه ها شدم همش روزای اول دوستیمون جلو چشامه بدیاش یادم رفته که چطوری پیامامو بی جواب میذاشت یه بار میگفت میخوامت یه بار میگفت واسه رفاقت هستم باهات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان مثل دیوونه ها شدم همش روزای اول دوستیمون جلو چشامه بدیاش یادم رفته که چطوری پیامامو بی جواب میذ ...

ببین دختر عمه من جوونیش بخاطر یه پسر با همین ویژگی‌ها به باد داد چه خواستگاری که رد کرد از 20 تا 30 سالگی تو سن 30 سالگی با کسی ازدواج کرد که خود من 1 روز کامل گریه میکردم اینقدر داغون بود

ببین دختر عمه من جوونیش بخاطر یه پسر با همین ویژگی‌ها به باد داد چه خواستگاری که رد کرد از 20 تا 30 ...

الان چندمین باره باهاش کات کردم ولی باز برگشته

دلم میخواد اخرین بار باشه

2728

چرابه این حیوونا انقدبها میدین؟این عوضی توروبازیچه کرده..مگه توزنشی ک نیازشو برطرف کنی؟مگه برات چیکارکرده ک دربرابرش مسئولی؟پابزار رو دلت.این دوس داشتن نیس این حقارته.این رابطه تورو هرروز کوچیکتروخارتر میکنه..برین بهش..صبرکن تاخدا یه ادم خوب بزاره سرراهت...منم قبلا دوس پسر داشتم اما بخاطر خدا ترک گناه کردم..الان خدا یه شوهری بهم داده ک بش بگم فرشته کم گفتم... حداقل باکسی باش ک واقعا بخادت ادم باشه

چرابه این حیوونا انقدبها میدین؟این عوضی توروبازیچه کرده..مگه توزنشی ک نیازشو برطرف کنی؟مگه برات چیکا ...

دقیقا انگار زنش بودم و در قبالش وظیفه داشتم میگفتم این کارروهم نمیکنم میگفت بودو نبودت چه فرقی داره یا قهر میکرد باید سه روز منت میکشیدم یا بلاکم میکرد

دقیقا انگار زنش بودم و در قبالش وظیفه داشتم میگفتم این کارروهم نمیکنم میگفت بودو نبودت چه فرقی داره ...

اون تورو برای رفع نیازش میخاد.اگه مرد بود میمد میگرفتت.خواهرانه مث یه دوست دارم بهت میگم قیدشو بزن وبرازش کنار..براخودت ارزش قائل شو.بااون هیچ اینده ای نداری.تمومش کن و بخدا توکل کن ..همه ی این روزارو یادت میره..ووقتی فک میکنی ک چقد بهش بهامیدادی ازخودت متنفر میشی..ازتجربه ی مااستفاده کن وگرنه بایدانقد درد بکشی واستخونات له بشه تا تجربه کسب کنی...ب خودت بیا

2738
اون تورو برای رفع نیازش میخاد.اگه مرد بود میمد میگرفتت.خواهرانه مث یه دوست دارم بهت میگم قیدشو بزن و ...

اون انقد راحت قید منو زد و میزنه ولم میکنه حتی اونموقع که مثلا عاشقم بود

2706