2737
2734
عنوان

علاقه یک طرفه

283 بازدید | 29 پست

سلام من چندسالی بایه اقایی بودم و میخواستیم ازدواج کنیم و خانوادم مخالفت کردن اما من باز ادامه دادم انقد باهاش ساختم تااینکه نتونستم طاقت بیارم و کات کردم اما چندساله همش میره میاد یه بار میگفت میخوامت یه بار میگفت واسه رفاقت میخوامت انگار عروسک خیمه شب بازیش بودم تااینکه چندروز پیش باهاش کات کردم ازم میخواست تصویری نیازشو برطرف کنم هروقتم برطرف میشد دیگه جواب نمیداد حتی پیامم سین نمیکرد الان عذاب وجدان دارم چرا فحشش دادم میگم اگه دیگه نیاد چی

تعداد رای : 6
نظرسنجی
جواب
4
66%
راه حل
2
33%

هردم از این باغ بری میرسد 

غرورت کجا رفته شخصیتت چی؟ 

تمومش کن بره به جهنم 

حالم بد شد

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا خیلی خوشبینانه باهاش ازدواجم بکنی این ادم که الان انتظار خاصی نداری انقد خودخواهه این ادم زیربار مسئولیت چقد میخواد تنهات بزاره بعدشم که چی انقد تحویلش میگیری چه سودی برات داره بیخیال باش دلتم برا کسی به جز خودت نسوزه خواهشا

2738
سعی کن با ادم جدید اشنا شی فراموشش کنی  ادمب که ترو بخواد نه رابطه میخواد نه حتی میتونه چند رو ...

همون موقع قصدش از ازدواجم فقط این بود که باهم تو یه خونه باشیم مثلا ۸ماه میرفت بعد ۸ماه میومد شروع میکرد حرفای نامربوط زدن قبولم نمیکردم بلاکم میکرد

نیازش تصویری ینی چی برطرف میکردی؟؟؟ 

بکش بیرون دختر... 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706