2733
2739
عنوان

نمی‌دونم این قهر تا کی ادامه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 66 پست
خب تو میگی چکار کنم؟ وقتی داره توهین میکنه بخندم؟یا مثل خودش توهین کنم؟

نه بگو این حرفا اصلا بهت نمیاد و اون مکان رو ترک کن دستشویی حمامی برو اشپزخونه به کارات برس چن دقیقه بعد که اروم شد به چایی چیزی بیا پیشش اروم باهاش حرف بزن بگو اون حرفا برازندت نیس که به زبون بیاری نا خانواده من موندی هستن نا ماله تو ما دو تا باید هوای همو داشته باشبم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
نه بگو این حرفا اصلا بهت نمیاد و اون مکان رو ترک کن دستشویی حمامی برو اشپزخونه به کارات برس چن دقیقه ...

این جور بگم اصلا باور نمیکنه میگه میدونم تو از من بدت میاد

البته درستم فکر میکنه، بود و نبودش برام اهمیتی نداره

ولی اینم به خاطر رفتارای زشتشه اگه خوب باشه منم یه کم علاقه مند میشم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جور بگم اصلا باور نمیکنه میگه میدونم تو از من بدت میاد البته درستم فکر میکنه، بود و نبودش برام ...

خب اگه اون از تو بدش میاد تو از اون بدت میاد این نمیشه که گفت تو ازمن بدت میاد بگو نه فقط حرفات دلگیرم میکته همین با کارات دلم نشکنه وگرنه اگه دوست نداشتم بخاطرت به شهر غریب نمی اومدم و از خانوادم دور نمیشدم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
خب اگه اون از تو بدش میاد تو از اون بدت میاد این نمیشه که گفت تو ازمن بدت میاد بگو نه فقط حرفات دلگی ...

اون فکر میکنه من دوسش ندارم

ببین من هرچی بگم میگه از ته دلت نیست و میدونم که دوستم نداری

من فقط نمیخوام توهین بشنوم همین بخدا خواسته ی زیادی ندارم

2728
شوهر منم همینه  بارها گفتم واسه چی نمیای آشتی کنی  خودشم قبول داره ضعفشه نمیتونه بیاد ول ...

خب اخلاقش اینجوریه عزیزم،،ولی سعی کن ببریش پیش مشاور،من خودم با حرفای روانشناس خیلی تغییر کردم

خب اخلاقش اینجوریه عزیزم،،ولی سعی کن ببریش پیش مشاور،من خودم با حرفای روانشناس خیلی تغییر کردم

بعید می‌دونم بیاد 

ولی خب می‌خوام بهش بگم بریم پیش مشاور خیلی الکی دعوا میکنیم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته