2733
2739
عنوان

جاری خود شیرین من

| مشاهده متن کامل بحث + 3513 بازدید | 142 پست

میدونی  استارتر  کم وبیش ازحرفهات  ودلایلت متوجه شدم که از دست جاریت ناراحتی وکلا باهاش مشکل داری که البته رفتارهای خانواده شوهرت هم بی تاثیر نیست ولی به نظرم خیلی خوب نمیتونی ناراحتیت و دلایلش و بیان کنی و همین باعث میشه در درجه اول خودت و مقصر نشون داده بشی خواهشا اگرحس میکنی جاریت قصد ازارت و داره به هیچ وجه تو بازی کثیف همچین ادمهایی  وارد نشو شاید جاریت تلاش میکنه حرصت و دربیاره ولی انقدر باهوش هست که متهم نشه و شما با واکنش هاتون اون و به هدفش میرسونید الان حرفی که به پدرشوهرت زدی کاملا بهشون ثابت میکنه شما حسادت کردی و شوهرت احساس میکنه تحقیر شده وقتی بهت میگه انقدر اون و برای خودت بزرگ نکن یعنی تمام این مدت متوجه حساسیت شما شده از من میشنوی تو زندگی مخصوصا زندگی با خانواده شوهر خودت و با کسی مقایسه نکن وگرنه نابود میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارج ادما به شخصیتشونه عزیزم نه عدد و رقم و اول و اخر بودن مهم رفتار ادم هاست 

ایشون معتقده این خانم چون بعد از ایشون رفته دانشگاه پس هیچی نیست 

تو خانواده ها معمولا اینو هست که به عروس بزرگه احترام میذارن 

شما همه حرفای منو بی خیال شدی اینو میگی

اتفاقا من از خانواده ی تحصیل کرده و کاملا متفاوتم با اون سه تا.خانواده ی شوهرم همه جا پز منو میدن.ام ...

خوب اگه شما هم مثل اون باشی پس اون تحصیلی که کردی به چه دردت میخوره وقتی سطح فرهنگت هم سطح مریم

2728

از نظرات خوب و بدتون ممنونم دیگه تاپیکو قفل میکنم میخوابم.

اما میدونیشد مشکل بعضی از شماها چیه؟ ب من میگین چرا مغروری و پز تحصیلاتتو میدی اما همین دیروز یکی تاپیک زد ک دندون پزشکی میخونه و میخاد با کسی ک دکتر نیس ازدواج کنه همتون گفتین وااای قدر خودتو بدون و فلان باید با دکتر ازدواج کنی و اینا.همین شماها الان اومدین اینجور میگین.اصلا جو سایت این شده ک فقط مخالفت کنین بجای درد دل خواهرانه.

من بهتون گفتم فقط ناردحتم راه حل نمیخام و دلم گرفته گفتم با زبونتون کسیو ناراحت تر نکنین اما اینقد بی انصافین فقط قضاوت بلدین اینجا جای خوبی واسه مشاوره گرفتن نیس چون خودتون تو مشکلات خودتونم موندین اما میخواین اینجا ادای روشن فکرا رو در بیارین مهم نیس بحث چیه فقط میخواین اونی باشین ک تو زندگی واقعیتون نیستین.شمارو ب خداتون میسپارم شب بخیر

امروز رفتم اپیلاسیون کردم خونه مامانم.شوهرم میدونست قراره یه شب عالی داشته باشیم.اما الان رفته خوابی ...

تبعیض؟کدوم تبعیض گفته اینا شاید نتوتن بزار بگم اونم بیاد یه نگاهی بندازه شما الکی حساسیت به خرج دادی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
فکر میکنن حالا چ خبره

ولشون کن برات مهم نباشه بزار اونو صدا کنن واسه هر چیزی اصلا اهمیت نده  اگرم ناراحت شدی اصلا به روت نیار تو دلت بگو برام مهم نیست بزار جایزره بدن به اون  اون موقع دلت اروم میشه

اخه تو همه چی میگه بزار مریم بیاد درستش کنه

آخه عروس بزرگس بهش عادت کرده!باهاش راحتتره نسبت به بقیه عروسا!

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.
2738