2733
2734
عنوان

لیفت مژه انجام داده بودم چشمام خیلی خوشگل شده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 25 پست

اینکار فقط برای تعطیلات عید البته بدون کرونا ،ک با دوستان وفامیل میری سفر و توی ایام عید دیدوبازدیدا زیاده خوبه و میصرفه. وگرنه برای الان اصلا نمیصرفه.

من الان ارایشمم ب زور میکنم😂😂😂صبح تا شب قرنطینه ایم

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مژه های خودم بلند و.خپش حالت بود ولی چندین ساله ریخته حالتش رو از دست داده اخه چرا😭

خب شما باید اول تقویت کنی عزیزم  با همین سرم سریتا

با فندق سوخته فک کنم کلی راه هست برای رشد مجدد

2731
اینکار فقط برای تعطیلات عید البته بدون کرونا ،ک با دوستان وفامیل میری سفر و توی ایام عید دیدوبازدیدا ...

اره فقط برای موقعی خوبه که میری سفر 😁

من‌ نتونستم آرایش رو کنار بذارم  حتی زیر ماسک رژ میزنم عادت کردم

اره فقط برای موقعی خوبه که میری سفر 😁 من‌ نتونستم آرایش رو کنار بذارم  حتی زیر ماسک رژ میزنم ...

منم ارایش میکنم لبمو شیلدکردم رژ دائمیه، ولی در کل میگم کارایی مثل مژه ک یکی دوماهه ست برای ایام عید عالیه ن الان‌.

منم ۳بار لیفت مژه کردم

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2740
کیا انجام میدن دکتر پوست یا آرایشگاه بعد میشه هم مژه کاشت هم لیفت انجام داد؟

لیفت مژه رو آرایشگاه انجام میده ولی یک جایی برو که مطمعن باشه من تحقیق کردم قبلش توی پیجش هم رفتم

خب شما باید اول تقویت کنی عزیزم  با همین سرم سریتا با فندق سوخته فک کنم کلی راه هست برای رشد م ...

آره حوصله میخواد فقط

روغن گرچک نتونستم بزنم واقعا 

فندق سوخته ولی خیلی خوبه یادم انداختی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم