2733
2734
عنوان

بچه ها یکی میخاد مچمو بگیره کمکم کنین😥

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 27 پست

من دانشگاع سما بودم ترم یک بیشتر عمومیا و داده بودن و چون فنی بودم درسای پیش هم بهم خورده بود مهندسی کامپیوتر ریاضی با فنی فرق داره اخه

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
ریاضیات پیش دانشگاهی فیزیک پیش دانشگاهی زبان پیش دانشگاهی مبانی برنامه سازی و ویژیوال بیسیک مبان ...

مرسی عزیزم چون ترم اول بود اینا نبود ریاضی فیزیک مبانی کارگاه زبان تربیت بدنی

میشه برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی؟🙈💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریاضیات پیش دانشگاهی فیزیک پیش دانشگاهی زبان پیش دانشگاهی مبانی برنامه سازی و ویژیوال بیسیک مبان ...

دقیقا مالمنم خخخ شماهم فنی بودی 

2728
من دانشگاع سما بودم ترم یک بیشتر عمومیا و داده بودن و چون فنی بودم درسای پیش هم بهم خورده بود مهندسی ...

اینا بودن چارت اول؟ ریاضی ۱ فیزیک ۱ مبانی کامپیوتر تربیت بدنی کارگاه کامپبوتر تربیت بدنی فارسی؟

اینا بودن چارت اول؟ ریاضی ۱ فیزیک ۱ مبانی کامپیوتر تربیت بدنی کارگاه کامپبوتر تربیت بدنی فارسی؟

ادبیات فیزیک پیش ریاضی پیش زبان پیش اندیشه اسلامی مبانی من ۱۵واحد فقط گرفته بودم تربیت بدنی و تنظیم خانوادن ترم دو بر داشته بودم چون این دروس پیش نیاز هم نیاز ندارن عزیرم

2740

اسی داشتیم حرف میزدیما اون ور زرتی میبندی🥺

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ببخشید عزیزم ❤بعضیا داشتن میرفتن رو اعصابم 

خب عزیزم ما داشتیم یه چی یاد میگرفتیم اونارو ول کن بعدشم اسی من یه چی دیدم سرچ کن ببین میتونی پیدا کنی بهش میگن پرده مصنوعی میزارن بعد دخول ک انجام میشه خون میاداگه برای اثبات ب شوهر ایندت میخوای از اونم میتونی استفاده کنی

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
خب عزیزم ما داشتیم یه چی یاد میگرفتیم اونارو ول کن بعدشم اسی من یه چی دیدم سرچ کن ببین میتونی پیدا ک ...

ممنون عزیزم بازم ببخشید میدونی ک بعضیا خیلی رو مخن تو سایت 

ب مصنوعی خیلی اعتباری نی یهو دیدی عمل نکرد یا ی درصد مامان طدفم گف معاینه

ممنون عزیزم بازم ببخشید میدونی ک بعضیا خیلی رو مخن تو سایت  ب مصنوعی خیلی اعتباری نی یهو دیدی ...

اشکال نداره عزیزم اره ولی بازم بری معاینه بهت نامه نمیدن مگر رشوه بدی