2733
2739
فقط سرم زیاد منقبض میشه  ن از مالی مشکل ندارم استرس و شکسست عشقی خوردم بله خانواده دارم ببین ...

1.....خدا رو شکر کن که وضعیت جسمیت سالمه به ضعیف تر از خودتم فکر کن شما بینایی دارین شنوایی دارین دست و پا دارین قدرت فکر دارین  ولی کسانی حسرت اینارو میکشن

از خدا ناراحت نشو خدا رو شکر کن و عشق واقعی به فاطمه زهرا قسم سلامتیه نه چیز دیگه ای

2.....بهتره یه دکترمتخصص اعصاب و روان یا مغز و اعصاب بری و افسردگی و مشکل سرت رو بگی

3.....اون کسی که شما رو شکست عشقی داده بعد چند ماه یا چند سال از ذهن شما تا حد زیادی پاک خواهد شد و اگه هم پاک نشد در آینده به بهتر از اون روبرو میشید از اون زیباتر باهوش تر مهربان تر و... دست بالای دست زیاده

4.....آهنگ گوش کن فیلم هایی که خیلی دوستشون داری رو ببین روزی یه صفحه قرآن بخون ولی دلتنگی با خوانوادت یا دوستات برین گردش تا روحیت باز بشه به اهداف بزرگ فکر کن و براشون تلاش کن روزی اگه تونستی کتاب مورد علاقه ات رو بخوان

5.....اگه شطرنج بلدی شطرنج بازی کن با یه نفر یا بصورت آنلاین یا آفلاین 

6.....از زندگی ات لذت ببر و با مشکلاتت مبارزه کن خلاصه بهتره یه دکتری که گفتم بری

خداحافظ

فقط سرم زیاد منقبض میشه  ن از مالی مشکل ندارم استرس و شکسست عشقی خوردم بله خانواده دارم ببین ...

عزیزم احتمال زیاد شما مشکل جدی دارید، حتما دکتر متخصص اعصاب و روان برید تا کار بالا نگرفته با داروهای ساده و دوز پایین معالجه بشی . چون اگر معالجه نکنید در آینده که زندگی سخت تر و مسئولیت هاتون بیشتر میشه خیلی بهم میریزی. 

با‌ دعا و صحبت کردن خالی بعیده حالتون خوب خوب بشه برو متخصص . 

کاربر قدیمی ام 🍭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از نصیحت ارزشمند شما چون به عقل خودم نمیرسید !!!! نمیدونستم فروید اینجاست شرمنده!!!  ضمنا ...

لطفا زیر دیپلم حرف بزن تا بفهمم چی میگی ریپلاش چیه خارجی حرف نزن زبون خودتو حرف بزن ما که مثل شما دکترای کامپیوتر نیستیم که 

دوست عزیز نمیدونم دارومصرف میکنی یا نه ولی روان درمانی در کنار دارو خیلی بهت کمک میکنه

خواهر منم افسردگی شدید داشت و با جلسات روان درمانی خیلی حالش بهتر شد ، درمانش یکم طول مشید ولی الان عالیه حالش

خوتستی بهم پیام بده شماره دکترش رو بهت بدم، خودم م برای اضطرابم میرم پیشش کارش عالیه

روانکاو هست و معمولا بدون دارو مشکلتو حل میکنه 

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2731
۰۹۱۷۰۸۲۳۶۰۳

این چیه عزیزم ؟ اهان شمارته ؟ نه منظورم پیام همینجا بود ، شماره توی تاپیک نباید بذاری وگرنه خودم‌برات میفرستادم که ، ممکنه برات گزارش بزنن

من بهت درخپاست دوستی میفرستم اوکی کن برات شماره رو توی پیام خصوصی همینجا میذارم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍