2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این تایید دکتری ک میگی ی جور القا میشه بهت 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

لطفا دوستایی ک در مورد افسردگی تجربه یا اطلاعی ندارن نظر نذارن اعصاب ادم خورد میشه تلقین چیه ط سال دارم ورزش میکنم کوه میرم.میگم دلم مرده کی دوس داره اینجور باشه

2738
هیچ ربطی نداره گلم باید تجربه کردی باشی بیماری افسردگی رو تا بدونی هیچ ربطی به تلقین نداره 

میدونی حتی اگه باشه هم هی ب خودت بگی اره دکتر تایید کرده دکتر تایید کرده ی جور تلقین ازاردهنده میشه برات و چند برابر میشه قطعا 

شاید هم بله چون من تجربه اش نکردم اینجور میگم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
عزیزم وقتی افسرده ای اصلا حرف دکتر برات پشیزی نمی ارزه هیچی برات مهم نیست پوچ پوچ

اگه مهم نبود اینجا نمینوشت مطمءن باش مهمه براش حتی تو ضمیر ناخوداگاهش 

من 100% کمکتون میکنم: در سلامتی جسمی که مشکلی نداری؟  خانواده داری یا نه؟  وضعیت مالیتو ...

فقط سرم زیاد منقبض میشه 

ن از مالی مشکل ندارم

استرس و شکسست عشقی خوردم

بله خانواده دارم ببین من مشکلم این ک انگار درونم خالیه

میدونی حتی اگه باشه هم هی ب خودت بگی اره دکتر تایید کرده دکتر تایید کرده ی جور تلقین ازاردهنده میشه ...

این نوشتم تا بدونن غمگین بودن با افسردگی زمین تا اسمونه

به جای خندیدن کمکش کن

ممنون از نصیحت ارزشمند شما چون به عقل خودم نمیرسید !!!! نمیدونستم فروید اینجاست شرمنده!!!  ضمنا عینکتو بزن چون 

خنده من به اون خانم بود که ریپلایش کردم که گفته بودند چطور دکتر  به شما القا کرده  نه به استارتر !!! 

کاربر قدیمی ام 🍭
2706