2733
2734
من تازه فهمیدم باردارم دیروزم سونو دادم 6 هفته و 5 روز بود الان همش به فکر اینم که چی بخورم اخه خیلی ...

تو سه ماهه اول و دوم نی نی رشدشو از بدن خودت میگیره نگران نباش حتی اگه تو چیزی نخوری

سه ماهه سوم تغذیه خودت مستقیم رو نی نی تاثیر داره

💙 آریای من 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سه ماهه اول و دوم نی نی رشدشو از بدن خودت میگیره نگران نباش حتی اگه تو چیزی نخوری سه ماهه سوم تغ ...

اهان خب پس کمتر نگران باشم تا اونموقع ایشالا یکم از تنبلیم کم شد شاید 

2728
ن عزیز نگران نباش بچه بیشتر ماه های آخر وزن میگیره همین که میوه میخوری خوبه ویتامین به بدنش میرسه

میوه خوبه میخورم انشالله دیگه بگذره این روزا بشه هرچی ک دلم میخواد بخورم

😘برای سلامتی تو راهیم یه صلوات بفرستید مرسی😍
ممکنه بیدار باشن ولی خب چیزی نخورن 

چی بگم والا ..

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....