2733
2739
برای امتحان سؤال‌های سخت می دن .سر تایم ثانیه امتحان بسته می شه اگر بچه یک ثانیه دیر بفرسته معلم صفر ...

ماهم همین وضعو داریم سی تا سوال میدن رب ساعت وقت

اگه خودش میتونه که سریع جواب بده مث من

اگه نمیرسه با دوستاش تقسیم کنن یکی از اول ج بده یکی از اخر

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نهم

سلام عزیزم من دختر خودمم نهم هست داره برای ازمون تیزهوشان میخونه استرسش گاهی اوغات خیلی زیاد میشه ولی خودش میتونه کنترل کنه استرسش رو میره پیاده روی هرروز ورزش میکنه برای خودش اهنگ گوش میده مدیتیشن میکنه هرروز هم از شب قبل برنامه های روزانش رو مینوسه که به همه کاراش برسه با دوستاشم هم هفته ای دوبار تا سه بار میره بیرون سر کلاس هاشم حضور داره به همه درساشم میرسه و واقعا داره نوجوانی میکنه منم بهش سخت نمیگیرم میزارم هم به درسش برسه هم به تفریحاتش الان حالش واقعا خوبه ولی به خاطر همین نوجوانیش روزهایی هم هستش که اصن افسردگی شدید میگیره ولی دوباره خودش با خودش حالش خوب میشه منم سعی کردم رابطمو خیلی باهاش صمیمی کنم طوری که از دوستاش و قاعدگی و مسائل جنسی و مسائل روزانه و........ باهام صحبت میکنه 

نه در این حد نباید سخت بگیری ولی من خودم تو دوره آنلاین ریاضی دکتر سلامیان میخوام شرکت کنم واقعا خودمم خیلی استرس دارم به این امید شرکت می خوام کنم هم خودمو محک بزنم هم  ببینم واقعا چقدر بلدم . توکل به خدا

2740