2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما هم وضعمون همینه ترم دیگه باید تموم کنم درسمو ولی یکی از استادامون هست این ترم۶واحد هم باهاش دارم😭

هییییچی درس نداره یا صدا نیس کنسل میکنه 

یا نمیاد 

یعنی غصه ام شده دوتا درس تخصصی با همین استاد دارم😭😭😭

فقط امیدم به امتحان مجازیه😐

اخی چند سالشه ؟ دختر من سومه . مرتب باهاش حرف میزنم که به خاطر شرایط اینجوره و هر چقدر تلاش کنه کافیه امتحان که میده و کارش خوب باشه بهش میگم که خیلی خوب بوده و روحیه میدم. با باباش هماهنگ کردم که اصلا جلوی اون از معایب اموزش مجازی با دیگران حرف نزنیم . چون اکثرا ازمون میپرسن حالا به درد میخوره ؟ راضی هستین ؟ میگیم اره دیگه تو این شرایط بیشتر از این که نمیشه کاری کرد خوبه تلاش میکنیم این چیزا .... و این که اصلا مجبورش نمیکنم مثلا مدام بگم گوش بگیر متمرکز نیستی یا دقت کن ببین معلم چی میگه . ولی خودم دورادور حواسم بهش هست . برلی همین شکر خدا مشکلی پیش نیومده تا اینجا

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واسه چی استرس اخه متوجه نمیشم اتفاقا کلاسای مجازی بهونه بیشتره و راحت تر میشه پیچوند

برای امتحان سؤال‌های سخت می دن .سر تایم ثانیه امتحان بسته می شه اگر بچه یک ثانیه دیر بفرسته معلم صفر رد می کنه می گذاره به حساب غیبت و تقلبی

2706