2737
2734
عنوان

چرا بیداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 148 پست
راست میگه منم همین نظرو دارم اگه خیلی مهم بود همرو چک میکرد ببخشید که رک گفتیم  فکرتو مشغول نکن ...

دقیقاا منم براهمین گفتم که اهمیت نداره براش چون خودم تجربه کردم گفتم این دوستمون امیدوار الکی نشه 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاا منم براهمین گفتم که اهمیت نداره براش چون خودم تجربه کردم گفتم این دوستمون امیدوار الکی نشه&nb ...

والا ما تجربه کردیم و زجر کشیدیم😁

ولی تو نکش تو نکن بیخیال این مردا باش به خدا خوب ترینشونم به آدم رحم نمیکنن بزاره بره اگه خواست میاد ولی تو برات مهم نباشه اهای آدم برفی اگه می بینی

اینم بگم ماله من اتفاقا همه پروفایلامو چک میکرد استوری هامو خیلی دقیق و ریز ولی این چیزا به درد نمیخوره من دوسال با فکر به این چیزا که وای خدا پروفمو چک کرد استوریمو نگا کرد خوشحال شدم و عمرمو هدر دادم ولی دیدم این چیزا نون و آب نمیشه مرد مرد باشه پروفایلو وضعیت و استوری نگا نمیکنه مستقیم میاد خواستگاری و تا تهش باهات میمونه والسلام به این چیزا دل خوش نکن به قول دوستمون

غبطه میخدرم به حالتون  اینم امتحان کنیم  ممنونم

ی پیج هست.

واسه قدرت ذهن.

سابلیمینال میفروشه واقعا عالیه.

اگه مشکلتون رو بهشون بگین.

حتما راهی دارن براش.

من خیلی مشکلات حل کردم با پکیج هاشون اصلا معجزست.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2731
عزیزم احتمالا زیادکروناست ببرش یه متخصص عفونی ریش واکسیژن خونش اندازه بگیرن که پایین نباشه داروهم یه ...

به امید شفای مادرتون...الان که از مطب برمیگردیم..آزمایش دادیم و دارو گرفتیم....الهی که مادرتون هم زود رود خوب بشن.....

مامان شما..مامان من...همه مامان های دنیا به حرمت مادری شون همیشه سلامت باشن و سایه شون مستدام...

برای مادرتون ۳ تا آیت الکرسی میخونم...

2738
به امید شفای مادرتون...الان که از مطب برمیگردیم..آزمایش دادیم و دارو گرفتیم....الهی که مادرتون هم زو ...

مادر تون بهترن؟تستشون مثبت بود؟؟

اره واقعاا هیج مادری به حق امام حسن مریض نشه وهمه مادرای بیمارم شفاپیداکنن

مادر تون بهترن؟تستشون مثبت بود؟؟ اره واقعاا هیج مادری به حق امام حسن مریض نشه وهمه مادرای بیمارم شف ...

ممنون که جویای احوال بودی........

امروز تست آنتی بادی دادیم..جوابش فردا عصر حاصر میشه...

اما گوش شیطون کر..خدا رو صد هزار مرتبه شکر از دیشب بهتر شده..اصلا از دکتر که برگشتیم با برادرم تو بعل آورویمش خانه...اما کم کم کم ..بهتر شده..تونسته بشینه و یکم غذا بخوره...

کاش این روزها برای هممون تموم بشه..خیلی وقته خنده رو لبهامون نیومده....کاش همه ی مامانا..همشون..تنش همیشه صحیح و سالم باشه.....

ممنون که جویای احوال بودی........ امروز تست آنتی بادی دادیم..جوابش فردا عصر حاصر میشه... اما گوش ش ...

انشالله که هرچه سریع ترصحیح سالم باشن زودتر بهبود پیداکنن مادرمن ازدیشب خیلی حالش بده واقعاا مدت هاست خنده هیجکس ندیده انشالله همه بیمارابعدم مادرشماومن ازاین بیماری بلندبشن 

انشالله که هرچه سریع ترصحیح سالم باشن زودتر بهبود پیداکنن مادرمن ازدیشب خیلی حالش بده واقعاا مدت هاس ...

انشالله...

ببین عزیزم امروز روز چنرم یور...مادر من روز دهم و یازدهمش..اوج بدحالیش بود...زبونم لال ازش،قطع امید کردم....تصویر چشماش و صورتش از ذهنم پاک نمیشع..قشنگ انگار که دور از جون رفته بود..اما کم کم از اوج بدحالی اوند پایین و الان حالش ثابت و بهتره...

برای مادرتون سه تا آیت الکرسی میخونم...

و هفتاد تا حمد برای سلامتی اش لخوت...معجزه است.

زمانی هم نمیگیره......

انشالله... ببین عزیزم امروز روز چنرم یور...مادر من روز دهم و یازدهمش..اوج بدحالیش بود...زبونم لال ا ...

الهی شکرکه مادرتون خوبن انشالله سایشون مستدام لطف میکنی عزیرم من توختم حمد ونمازهای میخونم مادرتون دعامیکنم