2737
2734
عنوان

مادر شوهرم یک کیلو گوشت فرستاده😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 42 پست
کبابش کن بعدم بزار تو کوچه گربه بخوره ،اصللللن استفاده نکن مشکوکه

چون طلسم و دعای بدم هست تو قرانم اومده که بعضی ها بعضی دیگر را طلسم میکنند پس کاملا درسته که طلسم هست و چون خوراکی فرستاده کاملا مشکوکه اعتماد نکن عزیزم شما هم مثل خواهرم😘

برای حاجت رواییم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونتون سوره بقره بزارید با گوشی یا اسپیکر پخش بشه، هر دعا جادو طلسمی باشه دفع میشه، بالای در ورودی خونتون آیت الکرسی بزارید هرچیز بدی که وارد خونتون بشه رو باطل میکنه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

ازش میپرسیدید خب عزیزم ....ولی مادر شوهرم منم دقیقا همین رفتار و میکرد بعد از دعوای اساسی یا قهر ....همیشه هم به گذشت از طرف ما و فراموش کردن همه چیز منجر میشد ...من مطمئنم مادر شوهرم یه کاری میکرد و میکنه چون شنیدم از زبون خودش که همیشه دعا نویسه....شما هم اگر میدونی مادر شوهرت اهل این کارهاست شک نکن ...گرچه گوشت هم نخوری از یه راه دیگه وارد میشه ، اونا که اهل این برنامه هان صد تا راه بلدن ....لعنت خدا به این جور آدما فقط همین 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2731
تاپیک قبلیمو بخون

خواهر بهش دستم نزن

بده همسایه 

یا فقیر

یا پس بفرست

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
باورم نمیشه چقدر آدم به طلسم و رمالی اعتقاد دارن

ببین اعتقاد ما نیست اعتقاد اون شخصیه که میگیره وقتی انرژی منفی سمتت فرستاده میشه دریافت هم میشه 

خدایی که به شدت کافی است 
تو خونتون سوره بقره بزارید با گوشی یا اسپیکر پخش بشه، هر دعا جادو طلسمی باشه دفع میشه، بالای در ورود ...

ممنونم عزیزم

چشم

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2740
ازش میپرسیدید خب عزیزم ....ولی مادر شوهرم منم دقیقا همین رفتار و میکرد بعد از دعوای اساسی یا قهر ... ...

خدا لعنتشون کنه. واقعا درست گفتی 

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
منم بسدت اعتقاد دارم . چند وقت پیش واسه پسرم که کوچیکه بخاطر ترسش دعا گرفتم خدا به سر شاهده خواب دی ...

اخه یه از خدا بی خبر واسه من دعا نوشته بود روانی شده بودم...بخاطرهمین اعتقاد دارم شدید

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
خدا لعنتشون کنه. واقعا درست گفتی 

من باردار بودم همه چیز عالی ، با مادر شوهرم دعوامون شد بهم گفت تا من زنده ام رنگ و روی پسر نمی بینی  ، چون غربالگری رفته بودم مطمئن بودیم پسره و اینا براشون پسر خیلی مهمه ، خلاصه چن وقت قهر بودیم یهو اومد زنگ زد و از شانس دخترم در و باز کرده بود ، اومدن نشستن هیچی نگفتم خیلی عادی ناهار خوردن و پذیرایی کردم چن تا بیسکوییت آورده بود اصرار که بیار با چایی بخور...هیچی شبش مریض شدم ، فردا رفتم دکتر ، واقعا احساس میکردم دارم میمیرم رفتم سونو اول اینکه گفت بچه دختره ، حالا این هیچی بعد گفت دو قلو دختره و آخر هم گفت به شدت مشکل دارن ، رفتم سه بعدی و یکی شون متاسفانه ایست قلبی کرده بود و اون یکی ناهنجاری شدید قلبی داشت ...شش ماهم بود هیشکی باورش نمی شد تو یه روز همه چیز عوض بشه خلاصه سقط کردم و کسی که همش لبخند میزد و کاملا آمادگی این ماجرا رو داشت و تعجب نکرد فقط مادر شوهرم بود و بس .....لعنت خدا بهشون اینا کافر شدن ...خدا خودش جوابشو نو بده...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
ممنونم عزیزم چشم

بی بلا گلم، ان شاء الله این چیزای بد ازتون دور شه🤲

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘