2726

سلام دوستان

اونایی که در جریان تاپیکام هستن میدونن شوهرم چند وقته عوض شده و رابطمون خیلی خراب شده و اینا از روزی  شروع شد که خواهر شوهرم اومد شهر ما و پاش به خونه ما باز شد. دعوا و بی حرمتی و بزن بزن   بین من و شوهرم شروع شد. هر دو بهم ریختیم . حالم از خودم و شوهرم به هم میخورد. دست بهم میزد چندشم میشد. 

دوستان گفتن دعا و طلسم کردن براتون چند تا راهکار دادن انجام دادم . 

دیروز دیدم عصبیه. اومد گفت با مادرم بحثم شد حسابی دعوا کردیم در حدی که مادرش بهش گفته دیگه حق نداری پاتو بذاری خونه من. شوهرمم گفته اینجا خونه بابامه زیاد حرف نزن. 

حالا امروز مادر شوهرم یه بسته گوشت مثلا گوشت قربانی فرستاده در حد یه کیلو!!!!! اونم مادرشوهر خسیس من. توی این شرایط که پدر شوهرم که راننده بین شهری هست بیکاره و همش از بی پولی مینالن 

این زن چند سال پیش که من و شوهرم هر دو بیکار بودیم و منم ناخواسته حامله بودم یه بار یه نون به من نداد! اونوقت الان......

بچه ها چه کارش کنم. تابلو یه چیزی هست.

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا منم مشکوک شدم

به شخصه میندازم دور😐

خرافاتی نیستم ولی به دعا به شدتتتت اعتقاد دارم چون تاثیراتشو دیدم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2706