2733
2734
عنوان

کرونا و علایم اسیب به ریه ترا خدا تجربه دارها

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 30 پست

الان به من دارویی ندادن فکر کنم شنبه مجبور بشم هم تست بدم و اسکن نمیدانم یه نوار قلب هم میگیرم 

کاش یکی بیاد این تنگی نفس را توضیح بده بخدا دیوانه شدم 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
دقیقا همینه منم این نفسم که میگم نفس عمیق که میکشم درد یا سرفه نمیگیرم فقط در طول روز هرزگاهی احتیاج ...

اینکه شما میگین فک نمیکنم تنگی نفس باشه ولی خب باز خوتون تشخیص بهتر میتونین بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مشکل معده دارم بخصوص این روزها لیمو زیاد میخورم همس معده درد و اسید معده زیاد 

ولی نمیدانم به حرف دکترهو هم‌نمسه  اعتماد گرد 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
الان به من دارویی ندادن فکر کنم شنبه مجبور بشم هم تست بدم و اسکن نمیدانم یه نوار قلب هم میگیرم  ...

اون حسی که شما میگین درمورد تنگی نفس هم من تقریبا همون حس و داشتم اما میدونستم تنگی نفس نیست

2731

همسرم میگه اگه تنگی نفس داشته باشی نمیتوتی نفس عمیق بکشی یا به سرفه میافتی 

ننیدانم دعام کنید 

اون حسی که شما میگین درمورد تنگی نفس هم من تقریبا همون حس و داشتم اما میدونستم تنگی نفس نیست

چطور یعنی دوست داشتید نفس عمیق بکشید ؟ استخوانهای سینه ام کمی درد میکنه ولی باز موقع نفس عمیق درد نمیکنه 

منم مشکل معده دارم بخصوص این روزها لیمو زیاد میخورم همس معده درد و اسید معده زیاد  ولی نمیدانم ...

شما استرس خیلی زیادی داری الان از پیاماتون مشخصه اروم باشید بابا خیلی ها گرفتن و خوب شدن اصلا الان هرکی فکرکنه سرماخورده با توجه به شیوع شدید کرونا نسبت به ویروس سرماخوردگی احتمالا همون کرونا گرفته ، انقد سخت نگیرید خیلیا گرفتن و عین یه سرماخوردگی عبور کردن فقط مراقبت داشته باشید 

در ضمن اگه ترش کردن و اسید معده زیاده دارین رفتین دکتر حتما اینم بگین تازه معده با استرس بدترمیشه

خدا به همه کمک کنه به ماهم همینطور ادم میمونه چه کنه 

میگم تست بدم اگر من مثبت باشم قطعا پسرم هم گرفته حالا علایمی نداده 

شما استرس خیلی زیادی داری الان از پیاماتون مشخصه اروم باشید بابا خیلی ها گرفتن و خوب شدن اصلا الان ه ...

بله دقبفا همینطوره الان سرماخوردگی و ... وحود نداره همه کرونا هست چی بگم توکل بخدا تا شنبه صبر کنم ببینم خدا چی میخاد التماس دعا ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتین 

خدا به همه کمک کنه به ماهم همینطور ادم میمونه چه کنه  میگم تست بدم اگر من مثبت باشم قطعا پسرم ...

هرجور صلاح میدونین فقط اگه درمانگاه یا بیمارستانم رفتید رعایت کنید حالا هم بخاطربقیه هم احتمال کمی داره هنوز نگرفته باشین

نگرانیم اینکه مبادا با دیر اقدام کردن و نفهمیدن خدایی نکرده ریه اسیب بببنه و درمان سخت بشه وگرنه ماکه علی ارغم تو خانه بودن و هیج کجا نرفتن گرفتیم دیگه 

هرجور صلاح میدونین فقط اگه درمانگاه یا بیمارستانم رفتید رعایت کنید حالا هم بخاطربقیه هم احتمال کمی د ...

بله خیلی رعایت میکنیم خیلی زیاد 

نگرانیم اینکه مبادا با دیر اقدام کردن و نفهمیدن خدایی نکرده ریه اسیب بببنه و درمان سخت بشه وگرنه ماک ...

حالا توکل به خدا فقط بی خیال نباشید اماحساسیت و استرسم خوب نیست ، یه دکتر بود میگفت یه بنده خدایی اومد اسکن ریه داد اصلا جوابشم نیومد بگیره جوابش و که ما دیده بودیم گفتیم اصلا کار این طرف تمومه شدید درگیر شده حتما باید بستری بشه بعد رفت بعد یه ماه اومد برگشت جوابش و گرفت سر و مر وگنده بود! ماهمه تعجب کردیم فهمیدیم بدون اینکه استرس به خودش بده یه ماه رفته بود دماوند هوای خوب خودشو با انواع میوه و چیزای سالم تقویت کرده بود حالاانقد خوب بودحالش

2706