2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 44 پست
ممنون ک جواب دادین چ خوب ک الان باردارین الهی ک همه ب منتظرا زودجواب بگیرن ❤️😘🌹

الهی هم چنین شما⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
خیلی کارخوبی کردی منم اگه میدونستم دردش اینقدوحشتناکه حتمامیرفتم بیهوشی!

آخه رفتم یه جا نوبت بگیرم گفت قبلش آمپول بزنیم شیاف بزار درد داره منم پریودام وحشتناکه رحمم هم سپتوم دار بود دیگه ترسیدم نرفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نه بابا سرجمع ۱ دیقه هم درد نداره 

دیگه هرچی هست باید تحمل کنم امیدوارم بتونم تحمل کنم 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2740
نه بابا از سقط بیشتر نیست منم درد سقط را تحمل کردم از این منو ترسوندن.. اگه قزوینی فک کنم مرکز میر ع ...

پس میتونم تحمل کنم ،بله قروینم امروز میرم نوبت میرنم هزینه ش چقدر شد؟؟؟چرا نرفتین انجام بدین؟؟؟

شک نکن که میتونی بعضیا الکی میترسوننت عزیزم اصلا گوش نکن

بله اینو میدونم بدنا باهم فرق میکنن همین باعث میشه یسریا درد بیشتری اخساس کنن 

پس میتونم تحمل کنم ،بله قروینم امروز میرم نوبت میرنم هزینه ش چقدر شد؟؟؟چرا نرفتین انجام بدین؟؟؟

آره میتونی تحمل کنی من خودمو ترسوندم بیهوشی هم عوارض خودشو داره.. من با بیهوشی شد تقریبا 700.. ولی تو میرعماد فک کنم گفت 180 اردیبهشت بود اونموقع

آره میتونی تحمل کنی من خودمو ترسوندم بیهوشی هم عوارض خودشو داره.. من با بیهوشی شد تقریبا 700.. ولی ت ...

ممنون از راهنماییتون 

2706