2737
2739
عنوان

کمک خوردن شیر ترشیده چی کار کنم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107979 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ده سال از تاپیک میگذره امروز بیست و ششم مرداد هزار و چهارصد و دو 

یک قلوپ شیر ترش خوردم  فهمیدم مزه اش بده. دیگه نخوردم  بعد اب لیمو خوردم  خدا کنه مریض نشم 

یک بار شیرکاکاژو ترش خوردم هر کار کردم نشد بالا بیارم 

نصف لیوان اب لیمو خوردم و خدا را شکرچیزیم نشد 

خدا کنه امروز هم چیزیم نشه

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2731
سلام ده سال از تاپیک میگذره امروز بیست و ششم مرداد هزار و چهارصد و دو  یک قلوپ شیر ترش خوردم & ...

سلام عزیزم شما چیزیتون نشد؟

من اندازه یه قلپ خیلی کم از شیرکاکائو پاکتی خوردم حس کزدم ترشه دیگه نخوردم. بعدش لیمو تزش خوردم. مشکلی پیش نمیاد؟

سلام عزیزم شما چیزیتون نشد؟ من اندازه یه قلپ خیلی کم از شیرکاکائو پاکتی خوردم حس کزدم ترشه دیگه نخو ...

سلام خدا را شکر  

هیچیم نشد 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

سلام صبح روز جمعه تاریخ ۱۴مهر ۱۴۰۲ منم یه ساعت پیش به شوهرم یه لیوان شیر دادم بعد که خب جوشید متوجه شدم فاسد شده خیلی نگرانشم  خدا کنه کاریش نشه 😭😭

خسته ام از این زندان که نامش زندگیست😴