2733
2739
عنوان

راهنمایی میخوام راجب درس خوندن

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ سخت نگیرید فقط حد یک تذکر و...خوب میشه ولی شما سرد نشید

نه عزیزمن خیلی نسبت به درس خوندنش حساسم باورکن تواین اوضاع نداری ومستاجری هرچیزی روکه بخوادچه واسه درس وچیزهای دیگه واسش تهیه میکنیم همه چی واسش فراهم میکنیم اصلاواسش کم نمیزارم چقدرم تشویقش میکنیم ولی بازم ازشانس بدم ای دختردرست بشونیست

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت
2728
آخه عزیزم اگه ازالان تنبلی کنه خب دیگه یه عادت میشه واسش پس بایدجلوشوبگیرم

ن یعنی هی بهش نگین درس ات رو بخون ،چرا هیچی نمیخونی و....

چه شغلی رو دوست داره ؟مثلا بگو فلانی رو نگاه همون شغلی رو داره که تو دوسش داری میگن خیلی درس میخوند و... یا تشویق اش کنین و جایزه های که دوست داره واسش بخرین کم کم انگیزه پیدا میکنه و خودش میوفته رو غلطک 

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
بله اگر هم پیدا نکردید میتونید از اپ های کتاب نسخه ی الکترونیکیش رو بخرید من خودم به تازگی تو کتابرا ...

باشه گلم ممنونم عزیزم

ن یعنی هی بهش نگین درس ات رو بخون ،چرا هیچی نمیخونی و.... چه شغلی رو دوست داره ؟مثلا بگو فلانی رو ن ...

آجیمم بهم گفت بهش فشارنیاربزارخودش سمت درساش بره  وقتی میبینم سمتشون نمیره خودخوری میکنم نمیتونم جلوی خودموبگیرم ولی درباره نظردومتون که بگم فلانی شغلی روکه تودوست داری روداره اینوحتمابهش میگم درموردجایزه وایناواسش میگیریم گلم حتی واسه روزدانش آموزکادوبهش دادم

2740