2726
عنوان

راهنمایی میخوام راجب درس خوندن

144 بازدید | 22 پست

سلام خواهرادخترم ۱۳سالشه ازکلاس اول ابتدایی تاشیشم ازنظردرس خوندن عالی بودمعلماازش راضی بودن شاگرداول بودالانه که کلاس هفتم هستش اصلادل به درس نمیده اذیتم کرده سراغ درساش نمیره به زورمیخوام بگمش بره دل سردشده نسبت به درساش هرچقدرمن باباش خاله باهاش صحبت میکنن بازهم خودش طرف کتاباش نمیره من بایدبهش بگم تروخدااگه میتونین راهنماییم کنین که چکارکنم باهاش که دل به درس بده

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از درس خسته شده 

دوران ابتدایی و راهنمایی خیلی مهم نیستن خیلی بهش گیر ندین که دیگه واسه دبیرستان از درس خسته بشه (البته یه جوری هم نشه که کلا درسو ول کنه😂)

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️
خوب واقعا درس خوندن با فضای مجازی سخته. اصلا رقابت درش نیست. حق داره

آره گلم ولی خب چه میشه کردخودمم واقعاموندم چکارکنم

میشه توضیح بدی گلم

واسه درس خوندنش هدف بزاره 

عزیزم منم یه دوره ای اینطور بودم مادرم کتاب سیزده از علی میرصادقی رو واسم خرید خیلی کمکم کرد به خودم اومدم اگه تونستی واسش بخر بهش هدیه بده 

جملات  انگیزشی و مثبت  بش بگو چی دوس داری آینده شی   بعد شروع کن بگو باید بخونی و .. ...

عزیزدلم اینم بهش گفتم خداسرشاهده ولی بازم همونه 

از درس خسته شده  دوران ابتدایی و راهنمایی خیلی مهم نیستن خیلی بهش گیر ندین که دیگه واسه دبیرست ...

آخه عزیزم اگه ازالان تنبلی کنه خب دیگه یه عادت میشه واسش پس بایدجلوشوبگیرم

واسه درس خوندنش هدف بزاره  عزیزم منم یه دوره ای اینطور بودم مادرم کتاب سیزده از علی میرصادقی ر ...

باشه چشم همین کارومیکنم واسش کتاب رومیگیرم انشالله که سرعقل بیاداین دختر

2706