2737
2734
عنوان

برادر شوهرم دلمو شکوند

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر یک نگاه به تاپیکات انداختم

ناراحت نشو

اما خیلی شخصیت ضعیفی داری

بخاطر دخترت هم که شده باید قوی باشی (ببخشید یکم سلیطه شو) 

نباید بذاری بهت توهین کنن، شخصیتت رو خورد کنن

2731
چی بگم. بار اولشون نیست ولی دیگه ایندفعه گریه کردم. دلم برا دخترم سوخت

دعا میکنم خدا ی خونه خوب تو بهترین نقطه و بهترین امکانات بهتون بده و ب زودی جدا بشید 😘😘😘مواظب گل دخترم باش دیگم نزار اذون پسرش بیاد خونتون 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2738
قربون محبتت، خیر ببینی

فدات گل خانم ناراحت نباش فقط مواظب دخترت باش

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
کاری غیر این نمیتونم بکنم

چند وقت پیش خونه مادر شوهرم بودم دختر من 5 سالشه از همه نوه ها کوچیک تره رفتن خیار برداشتن ب دختر عموش میگفت اجی ب منم خیار بده اما نمی‌داد منم تو پذیرایی بودم 7 ساله عروسشونم یکبار بی احترامی نکردم و اونا هم احترام میزارن 27 سالمه بلند شدم گفتم ب چه حقی ب بچه من خیار نمیدی هستی 12 سالشه گفت زن عمو زن عمو گفتم بهش فقط ببینم بشنوم بیاد بگه بهم به بچم بی احترامی کردین یا زدینش یا چیزی خواسته ندادین ببینین چیکارتون میکنم پخش شدن همیشه بزار بدونن باید ب بچت احترام بزارن برادر شوهرامم گفتن ببین هستی همش با بچه لج میکنی تا کی زن عموت ساکت بمونه هم عروسامم جرات نکردن چیزی بگن با خواهر شوهرام

چند وقت پیش خونه مادر شوهرم بودم دختر من 5 سالشه از همه نوه ها کوچیک تره رفتن خیار برداشتن ب دختر عم ...

خب من اگر چیزی بگم طرف برادرشوهرمو میگیرن. کلا با موزی گری میشه تو خانوادشون احترام جمع کرد

استقلالی ام💙💙💙
خب من اگر چیزی بگم طرف برادرشوهرمو میگیرن. کلا با موزی گری میشه تو خانوادشون احترام جمع کرد

خدا لعنتشون کنه فقط تو رو خدا کنار دخترت باش پشتش باش احساس کنه قویه. عزیز دلم اونجا بودم موهاشد میکندم😡😢