2726
عنوان

برادر شوهرم دلمو شکوند

1206 بازدید | 42 پست

سلام.با برادرشوهرم همسایه ایم ولی از صد تا غریبه بدتریم. بدون هیچ حرف و دعوایی. البته اونا بزرگترن. امشب دخترم منتظر شوهرم دم حیاط وایساده بود. بچه ی برادرشوهرمم بیرون بود داشتن بازی میکردن. بعد جاری ام اومد دم حیاط پسرشو صدا زد که عزیزم بیا داخل میخاییم شام بخوریم. پسرش نرفت.بعد برادرشوهرم اومد ، اونم هی به پسرش میگفت بابا بیا داخل میخایم شام بخوریم و..

بعد به دخترم با عصبانیت گفت برو داخل خونتون درم ببند

دخترم ترسیده بود من تو حیاط نشسته بودم.بغض کرده اومد گفت عمو گفته برو

هر وقت پسر اینا میاد خونه ما البته با نارضایتی جاری ام و برادرشوهرم، کلی ازش پذیرایی میکنیم و..

یه ادم چقد میتونه دل سنگ باشه. نمیشد دخترم منم الکی تعارف میکردن.

دخترم اومد گفت ماکارونی میخام . گفتم منم شام خوشمزه درست کردم .حتی برادرشوهرم صداشو شنید 

استقلالی ام💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اههه اینا دیگه کین با هفت پشت غریبه همسایه بودین از اینا بهتر بود اخه چجوری اون ماکارونی از گلوشون پایین رفت

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2728

😔هی خدا منم زخم خوردم از خانواده پدر 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

چه نامرد آدم بچه ی غریبه هم ببینه چیزی دلش میخواد نمیتونه راحت بگذره اونوقت بچه ی برادرش،بیخیال بابا بعصی ها فقط هیکل گنده کردن بویی از شعور و معرفت نبردن

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
اههه اینا دیگه کین با هفت پشت غریبه همسایه بودین از اینا بهتر بود اخه چجوری اون ماکارونی از گلوشون پ ...

چی بگم. بار اولشون نیست ولی دیگه ایندفعه گریه کردم. دلم برا دخترم سوخت

استقلالی ام💙💙💙
چی بگم. بار اولشون نیست ولی دیگه ایندفعه گریه کردم. دلم برا دخترم سوخت

آره خیلی سخته آدم هر بلایی سر خودش بیاد راحت تحمل میکنه اما واسه بچش نه سخته

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2706