2733
2739
عنوان

بچه ها خیلی دلمو شکوندین..... من واگذارتون میکنم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 41 پست
من نمیتونم همه رو هم زمان بخونم جواب بدم. داشتم جواب اونی که توهین میکردو میدادم نرسیدم به بقیه

اتفاقا بعد از پست سبکبال 2، یک نفر در مورد سن خودتون و همسرتون پرسید بلافاصله جواب دادین. به هرحال ممکن هست ندیده باشین چون برا خود من هم پیش آمده، ولی بهتر بود قبل ازاینکه بشینین همه رو قضاوت کنین و تاپیک جدید بزنین، یبار کل اعلاناتون چک میکردین چون طبیعیه که آدم بعضیا رو نبینه، حالا هم به جواب تون رسیدین. درست نماز اول وقت ثوابش بیشتره ولی برا اینکه قضا نشه این کار کنین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها تونیستی عزیزم بیخیال باش  به منم راهکار بده که چطوری قضیه حموم رو حل کنم چون نمازام قضامی ...

تو تاپیک قبلی همین کاربر، صفحه 4،کاربر سبکبال 2 راه‌حل گذاشتن، هرچندثواب نماز اول وقت خیلی بالاتره. 

2728
تو تاپیک قبلی همین کاربر، صفحه 4،کاربر سبکبال 2 راه‌حل گذاشتن، هرچند. ثواب نماز اول وقت خیلی بالاتره ...

حموم ما هم جای سرده هم موهام بلنده هم اینکه وقت نمیکنم برم هرروز

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
حموم ما هم جای سرده هم موهام بلنده هم اینکه وقت نمیکنم برم هرروز

دیگه ی دوش ساده اس، الان اگه بحث در مورد این بود که چند دفعه  حمام میرین و  یا پاکیزگی بود؟ اکثرا میگفتیم ما هر روز ی دوش میگیریم. البته قبول دارم یکم سخته ولی خب کلا بعد رابطه حمام نرفتن حس بد و سنگینی داره. 

دیگه ی دوش ساده اس، الان اگه بحث در مورد چند بار حمام میرین و پاکیزگی بود اکثرا میگفتیم ما هر روز ی ...

بله حرف شما متینه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2738
میگم شوهرم وصعش بده میگن ذروغ میگم هروز سع بار رابطه دارم از حموم خستم میگن دروغ

ولش کن نشنیده بگیر 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️