2737
2734

من نه توهین کردم نه تهمت زدم ایا اگه زندگی من براتون عجیبه؟! شاید زندگی من عجیبه من چندتا تاپیک زدم شما یکم بخندین چقدر خیانتو مکافات بعد میگن مشکل داری من نت ندارم روزا یه کمی هست که باهاش کلاسامو میرم وشبا بلنت مامانم میام خدایی نمیبخشمتون واقعا دلم شکست فقط همین و بدونین..... درضمن کدوم تاپیکم دروغه؟؟ زورتون نمیرسه به بقیه منو عذاب میدین خدایی دمتون گرم. من بجون بچمم قسم خوردم مه دروغ نیس بالاتر از اون نمیدونم چی بگم.

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ول کن بابا بیخیال 

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
برای چی قسم خوردی 

چون هی میگن دروغه بحق حضرت زهرا یجور شه زندگیشون بقیه بگن دروغ میگی بحق امام حسین 😭😭😭😭

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ولشون کن عزیز من

چقد جدی میگیری اینجارو 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
وقتتو صرف اثبات حرفات نکن.. 

من کسی و ندارم چیکار کنم پس..

2738
منم دلم شکست . گفتم من فلان کارو کردم گفتن چه چیپ و دو سه نفر دیگه هم خندیدن😔 دیگه نمی دونن اونی که ...

تو تاپیکت بودم 

فکر کنم اون کاربر منظوری نداشته.. ب حدف دوست گفته ک چیپه

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
ولشون کن عزیز من چقد جدی میگیری اینجارو 

من تو جامعه ی واقعی ترد شدم بخاطر قضاوتها دیگه نمیتونم تحمل کنم اینجام اینجوری باشه

چون هی میگن دروغه بحق حضرت زهرا یجور شه زندگیشون بقیه بگن دروغ میگی بحق امام حسین 😭😭😭😭

دعا بدی نکن.. ب سمت خودت برمیگرده هااا!

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
دعا بدی نکن.. ب سمت خودت برمیگرده هااا!

برگرده من که پانیک دارمو هروز هزار بار احساس مرگ میکنم

من تو جامعه ی واقعی ترد شدم بخاطر قضاوتها دیگه نمیتونم تحمل کنم اینجام اینجوری باشه

اینجا هزارتا کاربر داره

یکی منطقیه یکی احساسیه یکی بیشعوره یکی با شعوره یکی تنده یکی مهربون

توقع درک همگانی که قطعا نباید داشته باشی اونم اینجا که هنوز خبلی چیزها تابو هست براشون

سعی کن هرتایپکی رو نزنی تا قضاوت یا طرد نشی گلم🖤🖤

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2706