2737
2734
دیدم عزیزم  عکس رنگی از رحم و لوله هاس من خودم کارشناس رادیولوژی ام خیالت راحت سونو نیست

عزیزم من میخوام برم سونو واسه بقایا نسخه ندارم زنگ زدم وقت بگیرم گفتن سونو رنگی یا ساده؟

من نفهمیدم چیه این مگه سونو فرق داره 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
چرا چجوری میشه مگه البته ما مشکلمون از شوهرمه

اگر مشکل از شوهرته که هیچی،ولی اگر مشکل از بسته بودن لوله باشه لوله ها باز میشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من میخوام برم سونو واسه بقایا نسخه ندارم زنگ زدم وقت بگیرم گفتن سونو رنگی یا ساده؟ من نفهمیدم ...

ساده بگیر عزیز

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731
ساده بگیر عزیز

سلام عزيز ببخشيد ميشه عكس رنگي رو فقط از رحم گرفت؟! منظورم اينه اون ماده حاجب رو نريزن كه لوله باز شه فقط وضعيت داخل رحم رو ميخوام بدونم امكانش هست؟!

2740
سلام عزيز ببخشيد ميشه عكس رنگي رو فقط از رحم گرفت؟! منظورم اينه اون ماده حاجب رو نريزن كه لوله باز ش ...

نه عزیزم

سلام عزيز ببخشيد ميشه عكس رنگي رو فقط از رحم گرفت؟! منظورم اينه اون ماده حاجب رو نريزن كه لوله باز ش ...

منظورت واضح تر میگی؟؟

رحم هم مشخص میشه ولی خوب اصلش باز شدن لوله هاست

منظورت واضح تر میگی؟؟ رحم هم مشخص میشه ولی خوب اصلش باز شدن لوله هاست

حس ميكنم لوله م مشكل نداشته باشه ولي دو هفتس سقط داشتم گاهي قسمت چپ رحمم انگار سوزن فرو ميكنن چن وقته اينجوريه البته مداوم نيست سونو هم رفتم شكمي و واژينال گفتن هيچي نيست گفتم شايد تو عكس رنگي نشون بده؟! 

حس ميكنم لوله م مشكل نداشته باشه ولي دو هفتس سقط داشتم گاهي قسمت چپ رحمم انگار سوزن فرو ميكنن چن وقت ...

نه عزیزم فعلا احتیاجی له عکس نیست،،خیالت راحت