2726

زنگ زدم نوبت بگیرم گفتن سونو داریم ولی عکس نداریم حالا منم نمیدونم توی دفترچه ام چی نوشتن عکس یا سونو الان باید چی کار کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نسخت بزار بهت بگم

قصد بارداری داری؟؟عکس بگیر که اگر لوله هات بسته اس باز بشه، ،سونو بدرد بارداری نمیخوره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

سونو و عکس با هم خیلی تفاوت دارن

عکس یه ماده ای را وارد لوله هات میکنه و چسبندگی یا انسداد لوله ها را مشخص میکنه 

سونو دستگاه را وارد رحم میکنه و تنبلی تخمدان و بقیه چیزا را مشخص میکنه 

من هر دو را دادم 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
اره میخوام بار دار شم 

عکس رنگی

هیتستروسالپینگوگرافی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
حالا این چی هست سونو یا عکسه کسی میدونه خواهش میکنم جواب بدید🙏🏽

عکس

سونو و عکس با هم خیلی تفاوت دارن عکس یه ماده ای را وارد لوله هات میکنه و چسبندگی یا انسداد لوله ها ...

باید چند روز بعد از پریودی بری برای عکس من امروز دوروزه ک تمیز شدم

سونو و عکس با هم خیلی تفاوت دارن عکس یه ماده ای را وارد لوله هات میکنه و چسبندگی یا انسداد لوله ها ...

این سونویی که شما میگی وازینال،،با سونو هیسترو فرق داره

2706