2737
2739
عنوان

عید عروسیمه اصلا بلد نیستم برقصم توروخدا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3334 بازدید | 72 پست
وای نه ابرومون میره بیا یه فکری بکنیم باهم😂😂

😂😂ما رقص محلی داریم، همون رقص محلی رو فولم، همون بسه، 😂بیشترم تو تالار محلی میرقصیم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

marjandance_professional@ 

Mahboubdance@ 

این دو تا کانال تو تلگرام هستش. محبوبه خیلی خوب یاد میده

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه هیچ پیش زمینه ای ندارم اصلا خیلی بوقم

هر حرکتی از دیگران.تو ذهنته رو انجام بده یکم هم خودت پا هاتو جا به جا کن 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

پنج ماه برای یادگرفتن رقص فرصت خوبیه حتی اگه بدون کلاس رفتن و فقط با دیدن کلیپ باشه. نگران نباش، اول چند حرکت رایج رقص فارسی رو یاد بگیر، بعد یکی دو رقص مشخص رو انتخاب کن و حسابی تمرین کن برای رقص تکی یا دونفری با داماد. و یه چیزی که خیلی مهمه وقتی هر حرکتی رو تا حدودی یاد گرفتی و شروع کردی به رقصیدن از رقصت فیلم بگیر، یعنی گوشی رو تکیه بده به یه جایی و جلوش برقص. با نگاه کردن به فیلمهات خیلی چیزی دستت میاد چون در رقص فقط حرکت دست و پا نیست که مهمه، حالت صورت و چشم و ابرو، لبخند، بازی با موها یا دامن لباس، نرمی و لوندی حرکات،... اینا خیلی تاثیر دارن و با دیدن فیلم رقصت متوجه میشی که کجاها نیاز به تمرین بیشتر داره

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
من واسه رقص نظر خواستم اگه نظری نداری مجبور نیستی حرف بزنی 

نظر من مریصایی که جلو چشمم میمیرن،،هنکاران که هر روز استعلاجی و اخرشم مرگ 

بخاطر خودخواهی یکی مثل تو امیدوارم اگر عرکسیت تو کرونا گرفتی داغش ببینی 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نظر من مریصایی که جلو چشمم میمیرن،،هنکاران که هر روز استعلاجی و اخرشم مرگ  بخاطر خودخواهی یکی ...

آدمای حسودی  مثل توام باید نابود شن که فقط بلدی توهین کنی و نفرین! ایشالا هر آرزویی میکنی اول خودت بهش دچار شی 

2740
پنج ماه برای یادگرفتن رقص فرصت خوبیه حتی اگه بدون کلاس رفتن و فقط با دیدن کلیپ باشه. نگران نباش، اول ...

مرسی عزیزم 😍میدونی چه ویدیو هایی ببینم پیجی چیزی سراع داری

آدمای حسودی  مثل توام باید نابود شن که فقط بلدی توهین کنی و نفرین! ایشالا هر آرزویی میکنی اول خ ...

حسود؟؟نه عزیزم جون بقیه برام مهمه مثل شما خودخواه نیستم

من شاد باصم بقیه تو عزا

شعور نداری که بخوای فگر کنی، 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
مرسی عزیزم 😍میدونی چه ویدیو هایی ببینم پیجی چیزی سراع داری

نه، ولی اینایی که تو همین تاپیک گفتن خوبن، اینستا و تلگرام پر از آموزشهای رقصه

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!