2726
عنوان

عید عروسیمه اصلا بلد نیستم برقصم توروخدا بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3331 بازدید | 72 پست
دور از جون جوونش چرا نفوس بد میزنی؟؟؟

دکر از جون ۴۰۰ نفر هر روز میگیم و میمیرن بخازر خودخواهی بقیه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
تالارای شعر ما بازه هر شبم عروسیه شلوووغ بعد اومدن کتابخونه  رو تعطیل کردن ی مشت احمق شدن مسئول ...

وای خدا ازشون نگذره ...بیشتر اون احمقایی  که میرن حتما لیاقتشو  دارن ...به نظر من اینکار  گناهش برابر با خودکشی یا قتل هست چون ممکنه بگیری بمیری یا به کسی منتقل کنی و اون بمیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تالارای شعر ما بازه هر شبم عروسیه شلوووغ بعد اومدن کتابخونه  رو تعطیل کردن ی مشت احمق شدن مسئول ...

مگه كدوم شهر هستين؟ شهر ما تالارها از روزي كه اعلام كردن تو كشور كرونا هست تعطيل كردن. الانم ماشين هاي غير بومي رو اجازه ورود نميدن و فقط سوپر ماركت ها و نونوايي و فروشگاه هايي كه مواد غذايي ميفروشن باز هستن

2728
این چه حرفیه 

حرف دل همه...امار فوتیا ببین بعد به شعورش خندت میگیره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
حرف دل همه...امار فوتیا ببین بعد به شعورش خندت میگیره

اگه شعور نداشت مثل خیلیا همین روزا عروسی می‌گرفت 

انشالله تا عید کرونا بره با خیالت راحت عروسی بگیره و خوشبخت شه

بعدم بیشعور کسیه که یکیو ناامید می‌کنه از زندگی

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اگه شعور نداشت مثل خیلیا همین روزا عروسی می‌گرفت  انشالله تا عید کرونا بره با خیالت راحت عروسی ...

اره،،الان همه شعکر دارن همه سالمن 

واقعا خندم میگیره به کاراتون 

تا عید دیگه واکسن اومده دیگه ایشالا

ایشالا بیاد ولی نمیاد

تهران

انفاقا منم داشتم ازجلوی تالار عروسی رد میشدم ،دیدم تمام مهمونا همراه عروس دارن توی خیابون میرقصن بدون ماسک،واقعا از ناراحتی خندم گرفت،این جاست بایدگفت التماس تفکر😐

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
2706