2733
2734
عنوان

بخاطر کرونا دخترم ابرومو‌ برد

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیو خوب گفته😑😑😑

اینکه مراقب باشه بالاخره به احتمال خیلی زیاد میتونسته ناقل باشه.🤨

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
خییییلی زشته پسر منم توی تیرماه یذره مریض شد همسایمون رفته بود پخش کرده بود که کرونا داره رفتیم ت ...

حق بدین شما خودت نباید تا مدتها بیرون میرفتی بهرحال مردم میترسن 

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
اینکه مراقب باشه بالاخره به احتمال خیلی زیاد میتونسته ناقل باشه.🤨

غرور اون آدمو شکسته تو همین تاپیک نگاه کنین ببینین چند نفر اینجا زخم این حرفا رو خوردن حتما همون آقا هم میدونه و قرنطینشو رعایت کرده کاش همه حرفی پیش بچه ها نزنیم اونا که نمیفهمن بقیه کارای اشتباهشونو از چشم پدر و مادر میبینن

غرور اون آدمو شکسته تو همین تاپیک نگاه کنین ببینین چند نفر اینجا زخم این حرفا رو خوردن حتما همون آقا ...

درسته گلم ولی خطرناکه...بخاطر خجالت نمیشه که نزدیک شن اون ادمم میدونه بالاخره بچس ولی بازم حقیقتو گفته

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2738
چیزی نبود من بعده 10روز رفتم بیرون اونا بیشعور تشریف داشتن

بالاخره اونا مطمئن نیستن ریسک نمیکنن حداقل یماه رو باید دوری کرد از کسی که علائم سرماخوردگی داره هر چند ساده باشه

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
غرور اون آدمو شکسته تو همین تاپیک نگاه کنین ببینین چند نفر اینجا زخم این حرفا رو خوردن حتما همون آقا ...

پدرش رو ۴ روز پیش دفن کردن عموش هم هفته ای پیش بخاطر کرونا دفن کردن پسر خواهرش ببمارستان بخاطر کرونا بستری هست

دختر من حدود ۴.۵ سالشه نمیشد گفت بخاطر کرونا نرو چون میگه میرم تو باغچه بازی میکنم ولی وقتی گفتم باباش فوت کرده دیگه به حرفم کرد نشست تو خونه

من واقعا قصدم این نبود که اون بنده حدا ناراحت بشه ولی متاسفانه دخترم سریع پرید تو جیاط گفت

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
تا کی باید قرنطینه بمونیم  من ۴ روز گرفتم

ما بیشتر از 30 روزه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖