2726
عنوان

بخاطر کرونا دخترم ابرومو‌ برد

898 بازدید | 27 پست

داداشم کنار ما داره خونه میسازه و کارگرها برای صبحانه میان تو حیاط ما منم قبلا برای دخترم توضیح میدادم که پدر یکی از کارگرها کرونا داشته و فوت کرده تو حیاط نریم‌ شاید ایتم کرونا داشته باشه حالا بابام اومد تو حیاط دخترم رفت تو حیاط با جیغ و داد گفت وای اقاجون بیا تو این پسره‌ کرونا داره ما هم میگیرم‌ چندبارم تکرار کرد بنده خدا پسره حیلی اروم و مظلوم هست دوست داشتم اون لحظه محو بشم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

😱

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😯😯😯😯😯 آخی!!!  گناه داشته پسره!!  دوستم تجربه اش داشته می گفت همسایه ها مثل جزامی ها باهام رفتار می کردند چون مادربزرگش به خاطر کرونا مرده بود!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

ماهم گرفتیم همه فرارین ازمون با اینکه خوب شدیم و قرنطینمون تموم شده

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

خییییلی زشته

پسر منم توی تیرماه یذره مریض شد

همسایمون رفته بود پخش کرده بود که کرونا داره

رفتیم توی حیاط بچه ها همه فرار کردن

کرونایی کرونایی

یعنی واقعا اشک توی چشمام جمع شد

همسایمونم حلال نمیکنم

چون پسرم تا یهفته روی روحیه اش تاثیر گذاشته بود میگفت مامان مگه من کرونا شدم؟

2706