2737
2734
اره عزیزم منم تنبلی داشتم ۲سال تو اقدام بودم و الان باردارم روزی ۳تا میخوردم. قبل بارداریم ۳تاhmg ...

من که اصلا نمیتونم متفومین بخورم .تازگی رفتم عرق فراسیون خریدم میخورم ومیخوام باروغن سیاه دانه شکممو چرب کنم ب نظرت تاثیر داره عزیزم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما راستش من زیاد در این موارد چیزی نمیدونم دوران عقد رفتم دکتر گفت پلی کیستیک داری تازگیا ب ...

پلی کیست همون تنبلی تخمدانه عزیزم منم دارم

برو پیش متخصص زنان و بگو میخوام اقدام کنم ولی تنبلی دارم

البته هروقت میخواستی اقدام کنی اگه دیدی بعد۳ماه نتیچه نگرفتی برو دکتر 

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2731
من که اصلا نمیتونم متفومین بخورم .تازگی رفتم عرق فراسیون خریدم میخورم ومیخوام باروغن سیاه دانه شکممو ...

من۳ماه سیاه دانه خوردم نتیجه نگرفتم

متفورمین ۱هفته اولش سخته که بدن عادت نداره ولی خوبه مخصوصا اگه خارجیش رو بگیری ایرانیش بنظرم خوب نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
شهرستانم و کرونا میترسم برم 

اگه بخوای منتظر کرونا بمونی باید وایسی یکی دوسال دیگه بچه بیاری

اگرم میخوای شهرستان بمونی و با نی نی سایت خودتو درمان کنی

دیگه هیچ

یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید
2740
اره عزیزم منم تنبلی داشتم ۲سال تو اقدام بودم و الان باردارم روزی ۳تا میخوردم. قبل بارداریم ۳تاhmg ...

لاغر نشدی با روزی سه تا متفورمین؟؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
من۳ماه سیاه دانه خوردم نتیجه نگرفتم متفورمین ۱هفته اولش سخته که بدن عادت نداره ولی خوبه مخصوصا اگه ...

من متفورمین هگزال  مصرف میکردم اتفاقا همین هفته پیش دوباره شروع کردم ب خوردن البته نصف وقته نهار نصف شام خوب بود حالم .تااومدم بعد یک هفته کامل خوردم ینی روزی دوتا دیگه اصن فقط داشتم میمردم ازحالت تهو

لاغر نشدی با روزی سه تا متفورمین؟؟

نه فقط اولا اشتهام کم شده بود ولی بعدش بدنم عادت کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من متفورمین هگزال  مصرف میکردم اتفاقا همین هفته پیش دوباره شروع کردم ب خوردن البته نصف وقته نها ...

تا چند وقت طبیعیه من الانم که باردارم روزی۱دونه دارم میخورم حالت تهوع پدرم رو در آورده

1
5
10
15
20
25
30
35
40