2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متفورمین استفاده میکنی؟

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

سلام خانوما راستش من زیاد در این موارد چیزی نمیدونم دوران عقد رفتم دکتر گفت پلی کیستیک داری تازگیا بعد ازدواجمونم رفنم باز گفت پلی کیستیک داری ولی هیچ دارویی نداد پیش سه تا متخصص رفتم گفتن مشکلی نداری پس اگه مشکل ندارم چرا پلی کیستیکم؟ میشه یکی منو راهنمایی کنه ک بدونم دقیقا مشکل من چیه؟ بچه دار شدنم مشکل دار میشه یا نه؟در ضمن ما طبیعی جلو گیری میکنیم و هنوز نمیخاییم بچه بیاریم ولی همسرم میگن شاید مشکل ساز بشه درسته؟؟

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
تاثیر داره ب نظرت منم تنبلی دارم یک سال و نیمه تواقدامم اصن نمتونم هیچ متفورمینی روبخورم حالم ب شدت ...

اره عزیزم منم تنبلی داشتم ۲سال تو اقدام بودم و الان باردارم

روزی ۳تا میخوردم.

قبل بارداریم ۳تاhmg زدم تا فولیکولم روز۱۶شد۲۰و همون روزhcg زدم

انشالله شما هم نتیجه میگیری

ولی بنظرم چیزی که مهمه گرم بودن رحمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
نه دارو نداده بهم

احتمالاتنبلی تخمدان داری که پریت اینجوره

من هم تیروئید کم کار دارم هم تنبلی فقطم با دارو جواب گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706