2733
2739
عنوان

بچه ها به دادم برسین😔وقت بزارین بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 35 پست
فقط هولم میگم نکنه پسره سر کلش پیدا شه بلایی سر زندگیم بیاره،فقط الکی استرس

غلط کرده...توکه باهاش دوست نبودی....پس مدرکی ازت نداره.....اول که پسرا دنبال دردسر نیستن پس احتمال99درصد نمیاد....اگه یک درصدم احتمال بدیم که بیاد و شر درست کنه از تو که مدرکی نداره می توتی بگی خواستگارم بوده جواب رد دادم اونم نتونسته فراموش کنه و میخاد اینجوری تلافی کنه....

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
غلط کرده...توکه باهاش دوست نبودی....پس مدرکی ازت نداره.....اول که پسرا دنبال دردسر نیستن پس احتمال99 ...

میدونی ب چیا فکر میکنم؟

میگم نکنه بعدا بفهمم فامیل نامزدمن؟یا دوستن؟فقط الکی، آرامش بخش میخورم دیگه شبا،نمیدونم چرا بعد چند سال اینا افتاده تو جونم،لابد خیلی مثبتم😪

۳ ۴ ساعت یادم میره دوباره تو جونم

میخوام فراموش کنم راهشو نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی ب چیا فکر میکنم؟ میگم نکنه بعدا بفهمم فامیل نامزدمن؟یا دوستن؟فقط الکی، آرامش بخش میخورم دیگه ...

بابا این فکراچیه اخه می کنی؟؟؟؟ایران85ملیون جمعیت داره....چرا باید اون عوضی تو اینهمع ادم بشه فامیل شوهر تو؟؟؟بعدم مگع فامیلا شوهرتو نمیشناسی؟

بابا این فکراچیه اخه می کنی؟؟؟؟ایران85ملیون جمعیت داره....چرا باید اون عوضی تو اینهمع ادم بشه فامیل ...

جوابش سادست چون من شانس ندارم

معلوم نیست؟

نمیخوام تعریف کنم ولی خدا شاهده هیچ خطایی تو زندگیم نکردم😔جز این ک خطرم نیست من خودم برا خودم خطر میبینمش😔بقیه فلان کارو میکنن ککشونم نمیگزه اما من با بقیه چی کار دارم😔

میترسم فقط

دوسش دارم عشقمو😭

میخوام یادم بره این موضوع یادمم نبود چند روزیه درگیرشم

2731
😔یعنی الکی دارم اذیت میکنم خودمو؟

بله عزیز دلم

تو چندوقت دیگه عقدته 

این ارزوی هردختریه که چنین روزایی رو تجربه کنه 

پس تو باید خیلی خوشحال باشی چرا اخه این روزاتو خراب میکنی؟ 

خواهش میکنم دیگه بهش فکر نکن 

هروقت اینا اومد تو ذهنت قران بخون وضو بگیر نمازبخون 

انشالله که خوشبخت بشی ❤

جوابش سادست چون من شانس ندارم معلوم نیست؟ نمیخوام تعریف کنم ولی خدا شاهده هیچ خطایی تو زندگیم نکرد ...

الکی داری خودتو اذیت می کنی....خودتو زندگیتو بخدا بسپار....و دیگه هم بهش فکر نکن..هیچی نمیشه چون احتمالش زیر صفره