2726

بچه ها جندین سال پیش وقتی پیش دانشگاهی بودم یه دبیر داشتم ادبیات آقا این عاشق من بود خانوم بود حرف مال خیلی قبله هاا،خلاصه بگم منم از اون بجه درس خونای کنکور با همه هم سر لج و ب کسی رو نمیدادم،ی مدت چو افتاد همین دبیره رو من نظر داره واسه برادرش،من بیخیال شدم تحویل نگرفتم،نگو این حرف از تو دانش آموزا در اومده معلمه اصلا خبر نداره،خلاصه اخرای سال نزدیک کنکور دو روز مونده به کنکور معلمه زنگ زد ب من هر چی از دهنش در میومد گفت نگو دو بهم زنی شده ک من از دست بدم تمرکزمو واسه کنکور و از این بچه بازیا،بماند ک سختی کشیدم،اون برادره ی کافه داشته تو شهرمون ک من اصلا نمیدونم طرف اونه،با دوستم رفتیم کافه اونم من اولین بار بود میرفتم کافه اینقدر مثبت بودم😅همین دوستم رفت پشتم کلی حرف اینا من با منظور رفتم توطئه فقط،انواع مختلف،برادرش اینستامو پیدا کرده بود میومد دایرکت میداد و اینا منم عادی جوابشو میدادم ی مدت بخاطر دبیرم ک بعدش به دبیرم گفتم و بلاکش کردم،ی آقایی ام بود ک ترکیه درس میخوند من از ایشون مشاوره گرفتم اسم نویسی میکرد واسه دانشگاه ترکیه منم نزدیک کنکورم بوو شرایط رو پرسیدم از شانس بدم نگو این اقا دوست همین پسرست،نمیدونین چیا به سرم نیومد حرف حدیث😔

،خلاصه الان خیلی میگذره ازش ی مدته ذهنم مشغوله میگم نکنه این توطئه ها نزدیک عروسیمم پیش بیاد از سمت اینا بماند ک خیلی وقته با کسی از دوستام در رابطه نیستم هبج کس،الان نزدیکای عقدمه،بچه ها بیخودی میترسم حالا میگین چیزی بوده نمیگه به مکه و کربلا ای که رفتم قسم نبوده میترسم فقط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا .ملت هزار گند کاری میکنن نمیترسن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728

آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است☘️

اینا از روی استرس، فکر و خیال نکن.. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
😔😔من کاری نکردم،فقط دیوونه بودم ب خاطر کنکور خیلیا رو با خودم لج کردم

میگم ترست الکیه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706