2733
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216452 بازدید | 19745 پست

من یه داروی برزیلی به اسم گلکسی گرفتم بخدا ازش معجزه دیدم همون روز اول اشتهام صفر و سوخت سازم عالی بود  هیچ عوارضی برام نداشته تا حالا اصلا به غذا حتی نمیتونستم نگاه کنم ۲تا کد رجیستر استعلام از سایت گلکسی هم داشت دیگه خیالم راحت بود که اصله الان روز بیستمه که مصرف میکنم ۱۰کیلو کم کردم بخدا نه اهل تبلیغ واسه کسی هستم نه چیزی فقط اینقدر اینجا تبلیغ الکی زیاد شده ادم نمیدونه به کی اعتماد کنه من این دارو از یه شماره گرفتم که شمارشم میزارم عکس دارو هم میزارم که یه چیز دیگه بهتون ندن ولی باخیال راحت مصرف کنید۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من گلوریا والفا اسلیم مصرف کردم که بعدا فهمیدم که دست ساز تهرانه امفتامین داره که تو ماده مخدر شیشه استفاده میشه باعث بی خوابی و استرس واضطراب وتپش قلب وریزش مو و خشکی دهان میشه  من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی یا تیرویید کم کار دارن هم جوابه این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

من قبلا جی سی میخوردم ولی الان میخوام یه پودرلاغری جدید اومده اونو بگیرم دوستم میخوره خیلی خوب لاغر سده گفتن هیچ ضرری نداره وجوانه گندمم داره که صورت لاغر نشه.کلی هم ویتامین داره