2737
2734
عنوان

آیا واکسن آنفولانزا باعث عقیم شدن جنین میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان دیگه خوابم نمیبره😔

عزیزم چرا اخه این حرفا رو‌باور میکنی !! شما تا حالا واکسن انفولانزای ایرانی دیدی ؟؟؟؟ به من نشون بده. ما ده ساله واکسن میزنیم ..شما به دکترت اعتقاد نداری به ادم های مجازی اعتقاد داری ؟؟؟

یک داستان کوتاه هم برات میگم؛ وقتی واکسن ابله در زمان قاجار وارد ایران شد ، افالگیرها و دعانویس ها علام کردن هر کس واکسن بزنه اجنه وارد بدنش میشه . مردم دسته دسته میمیردن ...  امیر کبیر دستور داد هر کس واکسن نزنه باید پنج تومن به صندوق دولت بپردازد. مردم احمق قرض میکردن و پنج تومن و میدادن تا واکسن نزنن بقیه که نداشتن در اب انبار ها پنهان میشدن. پینه دور به بچه مرده اش پیش امیر امد . امیر کبیر گفت من که براتون ابله کوب فرستادم گفت امیر گفتن اجنه وارد تن بچه میشود.. همونجا امیر کبیر بخاطر جهل این مردم گریه کرد.....

میبینی چقدر این داستان اشناست .....

2728
حتی مدتی پیش همسر آقای بنیامین بهادری هم در مورد واکسن ها صحبت کردن و کلیپ منتشر کردن تو گوگل هست&nb ...

همیر اقای بنیامین بهادی دکترن !! تخصص دارن ..؟؟ بعد اون حرفاشون مسخره تمام پزشکا شده بودن؟؟؟ هنر و تحصیلاتشون چیه

قدیما اره ولی امسال واقعا زدنش ریسکه معلوم نیست توش چی پرکردن  همونطور که ویروس کرونا رو ساختن ...

کی میگه انفولانزا کشنده نیست؟؟؟ یک سرچ بکنین ببینین امار مرگ انفولانزا چند نفر در ساله ، 

عزیزم چرا اخه این حرفا رو‌باور میکنی !! شما تا حالا واکسن انفولانزای ایرانی دیدی ؟؟؟؟ به من نشو ...

خب ادم استرس میگیره بخاطر این بچه ۹ ماهه دارم میمیرم و زنده میشم اگه چیزیش بشه من داغون میشم.....😍😍😍

❤❤❤❤❤
2740
ولی من پوکه شو دیدم لیبل داشت و مورد تایید سازمان غذا و دارو بود پس چطوری می تونه بی کیفیت و نامرغوب ...

عزیزم نه اینکه بی کیفیت باشه موادی که درش بکار رفته با اهداف قبلی و کار شده و فکر شده باعث بیماری های زیاده میشه 

متاسفانه د و ل ت ما چون ارزه ساخت واکسن انفلانزا و وقت گذاشتن براش ندراره چون همش درگیر اختلاص کردن هستن مجبورن از کشورای دیگه وارد کنن تا دور از جونتون دهن مردم رو ببندن و مردم فکر کنن که چقدر مسولین بفکرشونن که زهی خیال باطل ..

حرف زیاااده ولی تعلیق شدن و ترکیدن هم بیخ گوشمونه😂

ولی من پوکه شو دیدم لیبل داشت و مورد تایید سازمان غذا و دارو بود پس چطوری می تونه بی کیفیت و نامرغوب ...

عزیزم خیالت راحت الان تنها چیزی که کوچولو رو تهدید میکمه استرس شماست و لاغیر. همیشه مطالب علمی از آدمای علمی بپرس و به هر شایعه ای گوش نده. اینجا خیلی ممکنه بگن دکترن اما شما خیلی راحت یه سر به پزشکت بزن تا خیالت راحت بشه. اگر جز حرف من چیز دیگه ای گفت بیا بگو