2726

خانم ها من بار دارم یک ماه پیش یعنی اوایل ماه نهم واکسن آنفولانزا زدم الان شنیدم که این واکسن باعث عقیم شدن جنین میشه (البته من مرکز بهداشت زدم اما میگن واکسن ها مشکل داشتن)آیا راسته؟خیلی نگرانم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پناه بر خدا.وجدانا منابع خبریتون کی هست؟ چرا هرکی هرچی میگه باور میکنید آخه. استرس الکی میدید به خودتون اونم تو بارداری.

یه پیام به اون منبع خبری بدید بگید کدوم بچه تو این دوماه از این واکسن متولد شده بزرگ شده ازدواج کرده و بعد خواسته بچه دار بشه که فهمیده عقیم هست

الان یه چیزی میگم میریزن سرم ..ولی میگم ..چون مهمه

عزیزم تا چندین سال پیش واکسنها تو ایران تولید میشد و زیاد عوارض و مشکل نداشت گرچه خالی از اشکال هم نبودن و همیشه ضرر و زیان داشتن 

ولی چند ساله که واکسن ها وارداتین و تولید خارج هستن و میدونید که اونا عاشق چشم و چال ما نیستن و دنبال ضرر رسوندن هستن فقط چون اگه میخواستن واقعا کمک کنن میتونستن داروهای تحریمی خیلی ضروری رو بهمون بدن پسسس پشت این مهربانی و فداکاریشون هزارتا حقه و حیله هست که یکیشون عقیم شدن نوزاد و جنین هست ..

2706