2733
2739
عنوان

چجوری جلوی دهن لقی یکی رو بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 21 پست
نزار چیزی ازت بفهمه هرچه پرسید یه جوری بپیچونش

نمیششششه خواهر اونقدرررر سوال می‌کنه ک حد نداره.... باهاش زندگی میکنم واقعا نمیتونم مخفی کنم . تامیفهمه سریییییع در کسری از ثانیه ب همه زنگ میزنه میگه... از سونو اومدم اونقدر سوال کرد کجا بودی سونو رفتی بچت چیه از بس سوال کرد دیگه بهش گفتم جنسیتو ، یک ربع بعد توی همه گروهای فامیلی گذاشته بودن خواهرشوهرام

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
نمیششششه خواهر اونقدرررر سوال می‌کنه ک حد نداره.... باهاش زندگی میکنم واقعا نمیتونم مخفی کنم . تامیف ...

وااااااااااااااااااای چقدر اعصاب خورد کنه..چقدررررررررررر رو مخه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دهن لقی منظورم اونی نیست که دست خودش نباشه..منظورم اینه که بخاد عوضی بازی کنه و جار بزنه

خوب فرقی نمیکنه یا میفهمه انجام میده یا نمیفهمه بفهمه انجامشبده که بدتره درکل مربوط به شخصیت هر فرده 

وااااااااااااااااااای چقدر اعصاب خورد کنه..چقدررررررررررر رو مخه..

بخدا ... حالم خیلی بده ، حالا زن بدی نیست خدایی وای این اخلاقش دیوونه م کرده . آب بخورم سریع همه میفهمن ... روزی بیست بار زنگ میزنه آمار میگیره تا آخر مجبور میشم بهش بگم

2731
دیشب یه پیام دادم یکم سعی کردم مثلا اینجوری بهش بفهمونم که ببین اگه بری پرتو پلا بگی به بقیه خودت جل ...

خوبه 

هرچند من فکر میکنم کسی که انقدر چیپه که دهن لقی میکنه 

از کوچیک کردن خودش ترسی نداشته باشه

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
بخدا ... حالم خیلی بده ، حالا زن بدی نیست خدایی وای این اخلاقش دیوونه م کرده . آب بخورم سریع همه میف ...

ببین هیچی بیشتر از ادمی که فضوله و میخاد از همچی سر در بیاره و همش در حال پرسیدنه عصبیم نمیکنه..من بودم روانی میشدم..خدا بهت صبر بده

ببین هیچی بیشتر از ادمی که فضوله و میخاد از همچی سر در بیاره و همش در حال پرسیدنه عصبیم نمیکنه..من ب ...

دقیقااااا خیلی روی مهمه . همه انرژیم صرف پیچوندنش میشه آخرشم هیچ ب هیچ .... مرسی عزیزم .