2703
2553
عنوان

چجوری جلوی دهن لقی یکی رو بگیریم

582 بازدید | 21 پست

به یکی اشتباهی اعتماد کردم و یسری چیزای محدود بهش گفتم ..حالا فهمیدم که چه ادمیه و دهنش لقه..دعوامون شد و بلاکش کردم اما به احتمال زیاد دهن لقی کنهو حرف در بیاره..دعایی ذکر مجربی نمیشناسین برای بستن دهنش؟؟؟

تهدیدش کن 

تنها راه ممکنه😑

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

دهنشو چسب بزن از لقی در بیاد

عزیزدلم دهن لق دست خودش نیست و درست کردنش خیلیی سخته🤦‍♀️😂❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اخه بچست..چیزیم ازش ندارم واقعا..چیزاییم که ازم میدونه اونجوری خطرناک نیست ولی اگه یسریا بفهمن واقعا ...

ما ک نمیدونیم چیه 

ولی اگه خیلی برات مهمه ک اون رو به یسریا نگه 

بنظرم سعی کن دوباره ارتباطتو باهاش خوب کنی 

و آشتی کنی 

منظورم باج دادن و منت کشی و اینا نیستا 

خیلی هوشمندانه آشتی بکن و حلش کن 

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
ما ک نمیدونیم چیه  ولی اگه خیلی برات مهمه ک اون رو به یسریا نگه  بنظرم سعی کن دوباره ...

دیشب یه پیام دادم یکم سعی کردم مثلا اینجوری بهش بفهمونم که ببین اگه بری پرتو پلا بگی به بقیه خودت جلوی دوستاات کوچیک میشی واقعا هم همینطوره ینی دوستاش کاملا بچه میدوننش..جواب نداد حالا نمیدونم قراره چطور بشه

2706