2733
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 26 پست
واقعا چکار کنم خیلی از خانمها میگن ظاهر و قیافه بعد از مدتی کاملا عادی میشه و مهم تفاهم و درک متقاب ...

این مشکل منم هست 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
عزیز میشه منو راهنمايي کنید  یه خواستگار دارم چهره اش تو دلم نیست  یعنی سر همه خواستگارا ...

کلن این حرف که قیافه عادی میشه یا قیافه مهم نیست چرته محضه و تو این چندسال بارها رد شده ...قیافه برای شما در طول زندگی اولویتشو در واقع از دست میده ..یعنی اگر اول رابطه 100 بوده جذابیتش میشه 70 مثلا ..اما حساب کن شما وارد زندگی میشید که جذابیت قیافش واسه شما 10 هست بعد 4 سال میشه منفی 50 ..این فاجعه هست ..چون مسائل جنسی مستقیما ربط به بادی اترکت دارن ..جذابیت صورت و بدن مهمه خیلی و همین مسائل جنسی میتونه بیشترین درکیری و مشکلات رو بوجود بیاره...پس اولا فکر نکن که مهم نیست هست ...اما شما کلا از کسی خوشت نیومده تاحالا ؟؟یعنی حتی یه پسر غریبه بگی این خوبه ؟اگر پیش نیومده که جای مشکل هست باید بری روانکاوی بشی اگر شده که عادی هست و شما باید منتظر اون شخص مورد علاقت باشی نه اینکه حالا 4 تا خواستگار باید حتما یکیش بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلن این حرف که قیافه عادی میشه یا قیافه مهم نیست چرته محضه و تو این چندسال بارها رد شده ...قیافه برا ...

تو عمرم فقط از سه نفر خوشم اومد که خب یک طرفه بوده و الان هر سه تاشون متاهل هستن.

ولی خب هر خواستگاری که میاد نمیدونم چرا سر قیافه ، میخوام ردش کنم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
تو عمرم فقط از سه نفر خوشم اومد که خب یک طرفه بوده و الان هر سه تاشون متاهل هستن. ولی خب هر خواستگا ...

اولا اگر پس ذهنت شخص خاصی هست ازدواج نکن

دوم مقایسه نکن ..به نظر میاد ذهن شما مقایسه گر هست

سوم عاقلانه اینه کسی به دلت ننشست رد کن اما اگر 20 درصد بدت نیومد فرصت آشنایی بده حتما بعضیا با تیپ اسپرت خیلی بهترن یا حتی اصول لباس پوشیدن بلد نیستن فرصت بده 

در کل  قیافه مهمه که مورد پسندت باشه اما نباید بشه 3 اولویت اولت

2728
واقعا چکار کنم خیلی از خانمها میگن ظاهر و قیافه بعد از مدتی کاملا عادی میشه و مهم تفاهم و درک متقاب ...

شما چند سالتون هست ؟؟ خانم چند سالشون هست ؟؟؟

واس ی زندگی دو نفره اگه 40 درصد الی 60 درصد ایده ال دو طرف باشه اون زندگی پایداره نمیشه همیشه به کمال رسید مگراینکه کمالت رو با داشته هات یکسان کنی و رو ی ترازو بزاری 

چهره عادی میشه خیلی زود هم عادی میشه ولی برای شما علی رغم اینکه سه سال هست که این خانم رو میشناسین هنوز عاشق چهره ایشون نشدین و از صحبت هاتون معلومه که بسیار دودل هستین و مضطرب از اینکه بعدا پشیمون نشی 

سوای رابطه جنسی که ی زن باید جذاب باشه و بتونه وظایف خودش رو انجام بده باید تا حدی چهرشون به دل بشینه تا با مرور زمان مرد سرد نشه جسارت نشه به شما با توجه به تنوع طلبی آقایون 

حتما قبل از ازدواج با این خانم مشاوره برین 

عزیز میشه منو راهنمايي کنید  یه خواستگار دارم چهره اش تو دلم نیست  یعنی سر همه خواستگارا ...

عزیزم من خودم ی خاستگار دارم از هر لحاظ خوبه واقعا هم مالی هم کاری هم خونوادگی دقیقه نود پشیمون شدم و نه گفتم چون ظاهرش برام سخت بود و هیچ جوره نمیشد کنار بیام حالا خیلی از دختر خانم ها با این قضیه کنار میان شما هم باید خودت به این نتیجه برسی که میتونی یا نه 

2738

چند سالتونه ؟ 

ینی چی از نظر فرهنگ و اجتماعی بهم نمیخورین ؟ 

منظور سطح تحصیلات خودش دختر خانم ، خانوادش یا چی؟ 

آنقدر دوستت دارم که ای کاش کسی اینگونه مرا دوست میداشت..... ❤