2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراا اینجوریه واقعاااا    

چون ازدواج مزخرف ترین کاریه ک ی زن انجام میده خودش و زندگیشو تباه میکنه

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
2731
وااااااااااااااای واقعا اره

الان واقعا ب این حرف رسیدم.نمی ارزید اینهمه سختی

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

صاحب فال بر تو بشارت که به زودی به مقصود خود خواهی رسید . و آنچه را که در طلبش هستی به دست خواهی آورد و اگر نزد کسی برای درخواستی میروی و او سخن درشتی بر زبان جاری میکند ،صلاح است که از رفتن پشیمان گردی چون او به تو آسیب می رساند. گروهی به تو حسد میورزند و در خیال نابودی تو میباشند اما از دست انها کاری بر نمی آید مترس . سفری در پیش است که در آن سفر آسودگی یابی این چند روزه طالع تو نحسی دارد که از تو بگذرد و بعد در نظر خلایق شیرین شوی تند خو هستی و زود خشمگین شده و از کوره در میروی . یک زن که تو را بسیار دوست دارد و برای تو روز و شب دعا میکند حرفش را گوش کن . این هفته با هیچ کس گفتگو نکن که ستاره ات نحس است و پس از آن به تو روی می آورد . یکی در حق تو بدی میکند . اگر حاجتی داری بر آورده خواهد شد و اگر غائبی داری خواهد آمد

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
 صاحب فال بر تو بشارت که به زودی به مقصود خود خواهی رسید . و آنچه را که در طلبش هستی به دست خوا ...

واااااااااااااااای چقد عالی و راس بود نغمه

ممنوووووووونم ازت  

2740