2733
2739
عنوان

بهترین برند دنیا

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 23 پست
من امريكام عزيزم نديدم هيچ فروشگاه معروفي مثل سفورا يا ميسيز غرفه فوراور داشته باشه اغلب سيشيدو لانك ...

ما ک اقوامون اونجان میگن خیلی ترکونده اینجا و جزو سه برند معروفه اونجاس از محصولاتشم ک واسم فرستادن فوق العاده راضی بودم البته چون جدیدا دلار رفته بالا گرون شدن دیگه نگرفتم 

ما ک اقوامون اونجان میگن خیلی ترکونده اینجا و جزو سه برند معروفه اونجاس از محصولاتشم ک واسم فرستادن ...

الانم قيمتش رو سرچ كردم جزو كرمهاييه كه فروشگاههاي ارزون فروشي مثل والمارت ميفروشن قيمتش سيزده دلاره مثلا شيسيدو جزو كرماي لاكچريه كرم دور چشم كوچيكش صدو پنجاه دلاره فقط البته سيزده دلارم الان ايران قيمت كمي نيست اما كلا برند لاكچري نيست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم قيمتش رو سرچ كردم جزو كرمهاييه كه فروشگاههاي ارزون فروشي مثل والمارت ميفروشن قيمتش سيزده دلاره ...

خب ب پول ما الان همین کرم ساده آلورا ژلیش ۸۰۰تومنه مکملاش همه ۹۰۰ کرم دور چشمش مامانم خواست بگیر یکو خورده ای واسه ما خیلیی گرونه  

البته ژنس هم مارک خوبیه اونم گرونه البته 

برند اورجینال رو از نمایندگی میخرن نه از فروشنده ای که شماره واتس اپ میذاره اونم مواد ارایشی بهداشت ...

محصولات فوراور فروشش نتورکه واسه همین توی فروشگاه و... نیست بنده ک شماره گذاشتم نماینده رسمی کمپانی هستم و چون برند آمریکایی اجازه فروش در داروخانه نیست ولی محصولاتش فیک و تقلب نداره 09010183025 می تونید تماس بگیرید بیشتر توضیح بدم

2731
عزیزم محصولات لاغریش چه طوریه

عالی هست بدون سوپرا و کورتون و مواد شیمیایی پکیج کلین ناین داره ک سموم بدن و دفع میکنه و بدن را برا لاغر شدن آماده میگنه واسه مشاوره 09010183025 پیام بدید لطفا اگ مشکل هزینه ندارید

خب ب پول ما الان همین کرم ساده آلورا ژلیش ۸۰۰تومنه مکملاش همه ۹۰۰ کرم دور چشمش مامانم خواست بگیر یکو ...

شما بیایید از من خرید کنید نگران نباشید محصولات فوراور را با کیفیت و تاریخ بالا و قیمت عالی بهتون میدم 

من اسمشم نشنيدم تا حالا الان سرچ كردم خيليم معروف نيست forever 

شما گوگل سرچ کنید بهترین خمیر دندان دنیا فوراور میاد یا بهترین امگا جهان یا بهترین ارجی پلاس دنیا محصول ۴۲ سال سابقه جهانی داره چرا معروف نیست

من امريكام عزيزم نديدم هيچ فروشگاه معروفي مثل سفورا يا ميسيز غرفه فوراور داشته باشه اغلب شيسيدو &nbs ...

عزیزم میشه باهام تماس داشته باشید واتساپ راهنمای کنم من امریکا هم تیم فعال دارم 09010183025

2740

سلام خدمت دوستداران محصولات فوراور پرفروش ترین و معتبر ترین پیج محصولات پوستی و مکمل های درمانی ارگانیک  فوراور آمریکا  foreverlivingesfahan7  و همچنین در روبیکا با همین ایدی مارا دنبال کنید تلفن تماس 09010183025

آیا میدانستید سایت ها دلال فوراور زیاد شده اکثر با دستکاری تاریخ محصول ات  و یا حمل ونقل نامناسب برای کمتر هزینه دادن باربری  محصولات فاسد را با قیمت و تخفیف غیر منطقی دست مشتری میدن پس با خیالت راحت از نماینده رسمی کمپانی خرید کنید