2737
2734
عنوان

پسر ۳سالم دنبال همه گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 26 پست

مث پسر من خداا کنه درس بشن حتی تو خوابم اسمم خانوادم صدا میزنه جراعت نمیکنن اونام بیان خونم امروز عصر بابام یچیز واسم اورد ترسیدم بخدا در باز کنم از بس گریه جیغ میکشه رفتم پشت پنجره ببینم رفته بابام یا نه اومد میگه مامان نگاه ماشین بابا جونه هر چی من میگم نه اشتباه میکنی قبول نمیکنه کلی گریه کرد اخر بعدم با خوراکی اروم شد

آره .همین پسر شیطون ودارم .

پسر من خیلی دوست داره با بچه ها بازی کنه و دورش شلوغ باشه.همه میگن یکی دیگه بیار .اما نه حوصلشو ندارم نه تواناییشو.باور کن انقد از آینده و گروهی و...میترسم میگم اون بچه چه گناهی کرده تو این شرایط بدنیا بیاد.یکی هم زیاده

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا😒بچست دیگه.قبلا فقط شما رو دوس داشت الان دایره ی علاقه و محبتش گسترده تر شده.داره میفهمه محبت خ ...

نمیدونم والا باید یچیزی باشه که غصشو بخورم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2731
مث پسر من خداا کنه درس بشن حتی تو خوابم اسمم خانوادم صدا میزنه جراعت نمیکنن اونام بیان خونم امروز عص ...

بخدا دقیقا پسر منه

پس غصه نخورم همدرد زیاد دارم.

پسر من خیلی دوست داره با بچه ها بازی کنه و دورش شلوغ باشه.همه میگن یکی دیگه بیار .اما نه حوصلشو ندار ...

پسر منم باهرنوع بچه آیی میسازه .میگه آرزوم داشتن خواهر.ملی منم میترسم از آینده .راستش من با وجود ۲برادر تنهای تنهام .به هیچ دردم نخوردند .فقط دلیلم کردند .به خودم میگم  وقتی برادرانی من به هیچ دردمن نخوردند خوب برای اینا هم همینجوره حتما .حداقل تنها باشه بهتره تا یکی بشه مثل مامانش باوجود برادر و در ومادر اندازه یه دنیا بیکسم

🙊🙊🙊🙈🙈👀
از بیکاریه😅😅😅

باور کن حالاها خونه مامانم نمیرم ینی تا وقتی بخوام لباسشو تنش کنم برسم خونه این بچه اشک میریزه‌

2740
پسر منم باهرنوع بچه آیی میسازه .میگه آرزوم داشتن خواهر.ملی منم میترسم از آینده .راستش من با وجود ۲بر ...

من یه خواهر دارم یه برادر.خواهرم که فقط به فکر قر و فر خودشه،وقتی کار داره که خوب از من یادش میاد واای بروزی که کارم پیشش لنگ باشه حاضر نیس یه دقه بچمو نگه داره.برادرمم مشغول کار و کاسبی و زندگی خودشه.

مامانم همیشه بهم میگه من از تو بیشتر تجربه دارم،همین یه بچرو بیار بچه زیادی درد سره

باور کن حالاها خونه مامانم نمیرم ینی تا وقتی بخوام لباسشو تنش کنم برسم خونه این بچه اشک میریزه‌

الهی😍گناه داره ببر یه هوایی عوض کنه.ماهم یه ماه قرنطینه بودیم الان دو روزه اومدیم خونه مادرم‌ بچم یه کم روحیه‌ش عوض شه.فردا وقت رفتن داستان داریم☹

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

سلام اسی 

میگم بچتون این اخلاقش ترک شده؟؟؟

منم دخترم سه سالشه حتی پشت سر غریبه هایی که فقط نیم ساعت باهاشون بازی کرده گریه میکنه الآنم رو سرم وایسادع گریه میکنه برم خونه آنا طبقه پایین که مهمون دارن از صب صدبار رفته لومده خسته شدم دیگ